UA | RU

Де зробити масаж в Харкові в 2024 році

14 Квітня, 2024

Масаж в Харкові набирає популярності

В 2024 році масаж в Харкові дуже затребувана послуга, не дивлячись на важку ситуацію в місті, та постійні обстріли. Мешканці міста не дивлячись на все намагаються піклуватися про своє фізичне та ментальне здоров’я, саме тому що перебувають у постійному стресі та морально-психолонічному навантаженні.

Які масажі на зараз користуються найбільшим попитом?

В Хакові дуже багато військових, тому звичайно дуже затребувані класичні, загальні масажі всього тіла, а також масаж спини та попереку. Військові мають надзвичайні фізичні навантаження а також травми. Це не обов’язково поранення, дуже часто це переохолодження, ушиби, синці, вивихи, зірвані спини та попереки або звичайні спазми після навантажень.

Які масажі у таких випадках можливо обрати:

Спортивний масаж

Стане не поганим вибором, якщо болять саме м’язи. Такий масаж може бути не дуже приємним але він 100% зніме напруження, та поверне рухливість та гнучкість. Але одразу попереджаємо що під час масажу можу бути боляче!

Чи допоможе такий масаж одразу?

Все залежить від того в якому стані тіло, але у більшості випадків після першого сеансу стає набагато легше. Хоча бажано зробити не менше трьох сеансів за тиждень, щоб результат став сталим, та дійсно допоміг не тільки прибрати симптом а також прибрати причини. Доречі такий масаж корисний не тільки чоловікам, його обирають також жінки які мають фізичні навантаження, ведуть активний спосіб життя або готуються до змагань.

Де можливо замовити спортивний масаж в Харкові:

 • спортивні та фітнес клуби, такі як Aura та інші
 • масажні салони
 • приватні масажисти

Загальний масаж всього тіла

Мабуть найпоширеніший та найвідоміший серед всіх хто звертався до послуг масажистів. Болить спина, заклинило поперек, не можу розігнутися, чи є у вас масаж спини і так далі. Це ті фрази та питання котрі зазвичай питають при записі на класичний масаж всього тіла.

Так не дивуйтеся тому що коли болить спина то треба робити масаж всього тіла, а не тільки спини. Адже в тілі все пов’язано між собою, і коли болить в одному місті то причина може бути зовсім в іншому. Саме тому для зняття не приємних симптомів в спині та попереку, або наприклад в лопатці треба масажувати все тіло, а не тільки там де болить.

Звичайно ми не беремо ті випадки коли є суттєва травма певної частини тіла, і треба проводити реабілітацію та відновлювати рухливість, кровообіг та інші процеси, для цього є спеціалізовані реабілітаційні масажі та терапії.

Але коли є наступні симптоми в тілі то пропонуємо обирати саме класичний загальний масаж всього тіла:

Загальний масаж всього тіла

 • боляче розігнутися
 • тягне м’язи в одну сторону ліву чи праву
 • важко закинути голову назад
 • не можете довго сидіти
 • загальне напруження в тілі
 • прострілює в попереку при нахилі вперед

Саме загальний масаж всього тіла за декілька сеансів суттєво зменшить всі перераховані симптоми або взагалі вони зникнуть. Під час масажу майстер розіб’є сольові відкладення що покращить рухливість та амплітуду рухів, в свою чергу це покращить кровообіг та приток кисню до мозку. Вам буде набагато легше робити рухи та нахили, також покращиться сон та зникне знервованість.

Проработка м’язів зменшить тонус та напруження, навіть якщо ви ведете пасивний образ життя спина та поперек мають постійне статичне навантаження що спричиняє спазм та гіпертонус, саме тому іноді так важко всидіти на одному місті, або тягне тіло в один бік, доволі часто є болі в лівій або правій лопатці.

Дуже важливо розуміти що загальний масаж всього тіла нічого не вправляє, не ставить на місто і не містить ніяких маніпуляцій з суглобами які мають на меті змінити їх положення в тілі. Це інтенсивний масаж який глибоко проробляє м’язові тканини, суглоби та тканини для покращення їх функціонування за допомогою мануальних технік.

В Харкові такий масаж можливо тримати:

 • різноманітні медичні заклади, такі як Евіва
 • масажні салони та студії
 • приватні майстри

Заспокійливий масаж або релакс масажі

Такий вид масажу в Харкові навіть під час війни також користується попитом, хоча деякі заклади зачинилися де його можливо було отримати. Такий масаж дуже приємний, і є певним ритуалом до якого обов’язково входить:

 • заспокійлива музика, та арома олії
 • тематичний інтер’єр, стилізований до Тайланду, Балі або інших екзотичних країн
 • чайна церемонія після сенсу масажу

Тобто такі масажі це про відпочинок та задоволення, хоча це не зменшує їх користь. По-перше такий масаж є чудово знімає стрес, та заспокоює нервову систему, що в Харкові надзвичайно важливо. Також такі процедури значно покращують сон, а також покращують настрій.

До таких масажів зазвичай відносять наступні види та техніки:

 • різноманітні Тайські масажі, окрім Традиційного Тайського масажу
 • стоун терапію та масаж трав’яними мішечками
 • балійські масажі та арома масаж

Доволі часто можуть поєднувати між собою різні техніки масажу. Наприклад зробити Тайський масаж стоп паличками, а спину трав’яними мішечками, або масляний масаж всього тіла поєднують з Балійським масажем ніг.

Також особливістю таких масажів є те що вони довготривалі, якщо звичайний масаж зазвичай триває одну годину то заспокійливий масаж може тривати дві і більше годин. Також під час такого масажу можливо отримати наступні послуги: масаж обличчя, альгінатну маску, різноманітні обгортання та скрабування тіла, а також водні процедури, хамам, фіто бочку або сауну.

Чай після масажу

Це майже традиція після релакс масажу пригощати чаєм. Зазвичай масажні та СПА салони після сеансу масажу пропонують чай та солодощі, щоб гості змогли поступово повернутися від атмосфери релаксу до повсякдення, також це дозволяє звикнути до яскравого освітлення очам, та нормалізувати тиск після тривалого знаходження на масажному столі та впливу на ваше тіло. Також після масажу адміністратори пропонують написати відгук та дають час привести себе до ладу та причепуритися в кімнаті для чаювання.

СПА та екзотичні масажі в Харкові роблять:

Масажі для схуднення

Особлива категорія послуг, яка звичайно найбільшим попитом користується серед жінок на весні. Після зими всі бажають виглядати струнко та підтягнуто, і для цього всі засоби використовують: дієти, спорт зали, пігулки, ін’єкції та різноманітні апарати.

Але ми не будемо звертати увагу на ті що обіцяють 100% результат, вже після першого сеансу і де нічого не треба робити – це шахрайство.

Дві основних категорії таких послуг це апаратні та мануальні масажі, а також додаткові процедури. В Харкові досить багато закладів де є такі масажі та послуги, до них належать:

Масажі для схуднення

 • антицелюлітні масажі
 • лімфодренажні масажі
 • різноманітні обгортання
 • ін’єкційні засоби

Мануальні або апаратні масажі – індивідуальний вибір кожного. Отримати гарний результат можливо в обох випадках, і досить не поганий якщо при цьому дотримуватись певних правил та умов. Також звичайно важливий досвід майстра, та якість апарата якщо це апаратний масаж.

Що робити під час курсу масажів для схуднення:

 • пити багато води, саме води, а не напоїв
 • слідкувати за харчуванням, а краще отримати поради дієтолога
 • не голодувати, так не їсти не можна
 • робити масаж регулярно на протязі курсу

Перед тим як піти на будь який масаж для схуднення краще прийти на консультацію, щоб зрозуміти який саме масаж є необхідним, та буде ефективним саме у вашому випадку. Якщо ви набрали вагу доволі швидко і це для вас не є нормою, то буде не зайвим отримати консультацію лікаря. Зайва вага це симптом певних хвороб, та не правильного харчування, а масаж для схуднення лише усуває симптом таких захворювань але не саму причину!

Також саме в даному виді масажів, не радимо звертатися до приватних майстрів які роблять апаратні масажі, по перше ви можете не отримати бажаний результат, по друге можете нашкодити здоров’ю.

Де в Харкові замовити масажі для схуднення:

Масажі для пари

Один з видів дозвілля для сімейних пар, та закоханих в Харкові. Такі масажі досить часто дарують один одному на день народження, або ювілей відносин. Це романтичний та приємний вид відпочинку, який є приємним, корисним та дарує не забутні спогади.

Такі масажі проходять в одній кімнаті, де облаштована затишна, романтична атмосфера, горять свічки з арома оліями, грає приємна музика також доволі часто використовують пелюстки та інші елементи для створення необхідного настрою.

Такий масаж найчастіше є заспокійливим, наприклад це може бути арома масаж, або балійський масаж. Адже мета такого масажу це задоволення від спільного відпочинку та отримання позитивних вражень. Також треба враховувати що такий масаж краще отримувати в перевірених місцях, бо важливо не тільки як майстри його роблять, а також де саме його роблять.

Краще за все обрати або СПА центр або відомий салон масажу, щоб в кабінет був обладнаний душем, були халати, засоби гігієни, рушники та все інше необхідне для надання послуг парного масажу.

В Харкові масажі для пари можливо замовити:

Пам’ятайте який масаж в Харкові ви би не обрали, краще його робити в перевірених закладах з гарними відгуками. В Харкові великий вибір медичних закладів, салонів масажу, СПА центрів та інших установ.

Поділитися:

Читайте також

Спа процедури та спа ритуали
Новини

Спа процедури та ритуали

Спа процедури та ритуали в Харкові Харків, місто з багатою культурною спадщиною та економічним потенціалом, знаходиться в епіцентрі розвитку сучасних

Докладніше »