UA | RU

Балійське СПА для дітей

Для однієї людини

масаж для дітей

Для дітей

150-180 хв

Все необхідне видається

Нова послуга

Ціни на масаж:

1400 грн
/ 150 хв
1600 грн
/ 180 хв
Подаруйте дитині корисний та приємний відпочинок. Програма для дітей від 10 років. На дитину чекає прогрівання з арома терапією в фіто діжці, балійський масаж з арома олією а також сркабування з обгортанням кокосовим скрабом. На завершення масажист зробить надзвичайно приємний масаж обличчя. Така процедура зміцнить імунітет та стане чудовою профілактикою сезонних захворювань, а також усуне нервове та фізичне напруження.
Балійське СПА для дітей

Що входить до програми

 1. Прогрівання та ароматерапія
 2. Балійський релакс масаж
 3. Кокосове обгортання
 4. Чай з солодощами

Чому варто спробувати

 1. Попередження застуди та хвороб
 2. Покращення сну
 3. Зменшення знервованості
 4. Зволоження шкіри
 5. Гарний настрій

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Масаж та СПА для дітей

Масаж виявляється корисним не лише для дорослих, але й для дітей. У світі, де стрес і напруженість є неодмінною частиною життя, масаж може бути відмінним засобом для поліпшення фізичного та емоційного стану навіть в найменших членів сім’ї. Такі процедури можуть бути не тільки корисними, а також надзвичайно приємними.

Ідея SPA-процедур для дітей може здатися неочікуваною, але спеціально розроблені програми можуть стати важливою складовою здоров’я та благополуччя. Також такий підхід формує у дітей звички догляду за своїм організмом, а також дає змогу провести додатковий час разом з батьками, в масажному або спа салоні

Балійський масаж малюкам

Балійський масаж вже давно визнаний як ефективний метод розслаблення та відновлення енергії для дорослих. Проте, в останні роки, він також знайшов своє місце в спеціальних програмах для дітей. Такий масаж для дітей – це дбайливий підхід, де традиційні техніки адаптовані до вікових особливостей маленьких клієнтів. Масаж проводиться легкими, м’якими рухами, враховуючи дитячу чутливість.

 • для масажу можливо обрати різноманітні олії
 • перед масажем майстер допоможе дитині прийняти душ
 • допоможе перевдягнутись
 • якщо є потреба то один з батьків може бути поряд з дитиною під час масажу

Батьки можуть обрати майстра для своєї дитини чоловіка або жінку, всі наші спеціалісти мають дипломи та сертифікати, а також багаторічний досвід роботи у кращих спа центрах, а також спа готелях України та Европи.

 

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram