UA | RU

Дитячий масаж спини

масаж для дітей

Для дітей

Для однієї людини

Все необхідне видається

30-60 хв

Нова послуга

Ціни на масаж:

400 грн
/ 30 хв
600 грн
/ 60 хв
Класичний масаж спини та шийно-комірцевої зони, а також попереку. Масаж для дітей віком від 6 до 12 років. Такий масаж є чудовою профілактикою здорової спини, та правильної постави, особливо для дітей які багато часу проводять за компьютером та з гаджетами. Масаж виконується з масажною гіпоалергенною олією, та впливає на всі м’язи та суглоби спини, попереку та шиї.
Дитячий масаж спини

Що входить до програми

  1. Класичний масаж всього тіла
  2. Все необхідне для виконання масажу
  3. Душ перед та після масажу
  4. Трав’яний чай зі смаколиками

Чому варто спробувати

  1. Профілактика постави дитини
  2. Нормалізація сну та нервової системи
  3. Поліпшення кровообігу та імунітету

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Дитячий масаж

Під час розвитку організм дитини найбільше схильний до різноманітних захворювань, в тому числі з захворюваннями пов’язаними зі спиною. Щоб запобігти таким проблемам спеціалісти пропонують регулярний масаж для дітей та підлітків. Такі масажі є більш профілактичними, та є особливо корисними під час початку навчання в школі, або інших навчальних закладах.

Масаж може позитивно впливати на зміни пов’язані з розвитком організму. Вплив на різні частини тіла може захистити дітей від викривлення хребта, артритів, порушень постави, а також від 90% захворювань, характерних для підліткового возрасту. Щоб вплив був постійним та сталим треба робити масажі регулярно.

Згідно з офіційною статистикою, патології хребта спостерігаються у всіх школярів. Вирішувати їх потрібно навіть у тому випадку, коли вони не впливають на роботу інших органів, інакше це може призвести до того, що 15-17 років підліток почуватиметься, як стара людина. І якщо проблеми, які можуть виникнути у хлопчиків, легко виправити звичайним масажем, то масаж для дівчат підліткового віку має кілька нюансів і особливостей.

Масаж для підлітків

Спеціалісти масажу спа-салону Insay, мають відповідну кваліфікацією та навички, можуть допомогти впоратися з проблемами, які можуть виникнути у дівчат в зв’язку з початком вироблення естрогенів. Часто пояснити дівчатам, та загалом дітям користь масажу, буває досить складно. Пов’язано це з активністю та енергією підлітків, яким буває доволі складно пролежати навіть 30хв, саме тому такі масажі загалом не дуже тривалі.

Важливо відзначити, що профілактичний масаж для підлітків повинен виконуватися виключно кваліфікованим фахівцем. Залишивши дитину наодинці з професіоналом, підліток зможе довірити йому свої проблеми і піти з ним на контакт, що стане фактором, що визначає рівень проблеми, стан захворювання і обсяг роботи. Кожні дитина особлива саме тому наші майстри можуть вносити зміни у дитячий масаж, в залежності від ситуації.

Вплив масажу на дитину

Якісний дитячий масаж допоможе усунути наявні симптоми, зміцнити м’язи, зняти стискання, нормалізувати роботу систем організму, що вплине позитивно на нормальний розвиток дитини і захистить її від найпоширеніших захворювань, а також буду мати наступний результат:

  1. Стимулюючий. Дитина отримає додаткові сили, енергією та бажання вчитися та підкорювати нові вершини. Адже масаж стимулює кровообіг, що насичує мозок киснем та стимулює його роботу.
  2. Розслабляючий. Діти маючи велике психологічне навантаження та стрес особливо під час дорослішання потребують зняття напруги, як фізичного так і ментального. Що буде сприяти кращій концентрації та адаптації до дорослого життя.
  3. Знеболюючий. Деякі м’язи та кістки скелета можуть рости швидше, ніж інші системи, що може викликати болісні відчуття. Масаж для підлітка допомагає вивести з організму зайвий молочний кислоту – джерело болю.

Обрати майстра для масажу

В нашому салоні працюють кваліфіковані майстри масажу, як чоловіки так і жінки. Тому дитина або підліток зможе обрати того майстра який йому більше сподобався, не соромлячись свого тіла під час процедур. Ми радимо обирати майстра за гендерною приналежністю , для дівчинки – жінку, для хлопчика – чоловіка.
Також в нашому салоні масажу є програми масажу, де мати або батько, може бути з дитиною на масажі разом.

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram