UA | RU

Гавайський масаж ломі-ломі

Для однієї людини

Все необхідне видається

90 хв

Нова послуга

Ціни на масаж:

1500 грн
/ 90 хв
Здавна гавайський масаж використовували цілителі при різноманітних обрядах, щоб усунути страх нового шляху, та вилікувати хвороби Масаж здатний покращити роботу внутрішніх органів, заспокоїти та збалансувати нервову систему, покращити сон, прибрати стурбованість. Майстер задіє долоні, подушечки пальців та лікті. Після майстер зробить масажу спини, попереку. Після чого буде задіяна методика точкового прогрівання певних частин тіла.
Гавайський масаж ломі-ломі

Що входить до програми

 1. Гавайський масаж всього тіла
 2. Душ перед та після масажу
 3. Всі необхідні речі для масажу
 4. Трав’яний чай зі смаколиками

Чому варто спробувати

 1. Легкість та відновлення
 2. Заспокоєння та зняття стресу
 3. Покращення кровообігу
 4. Відмінний сон після процедури

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Масаж ломі-ломі

Гавайський масаж, також відомий як Ломі-Ломі, це традиційний вид масажу, що виник на Гаваях. Він поєднує в собі техніки масажу, використовуючи долоні, пальці та навіть лікті, з ритмічними рухами, що нагадують припливи океану та танцюючі листя вітру. Цей масаж допомагає вирівнювати енергетичний потік та забезпечує глибоку релаксацію.

Користі гавайського масажу

 • Фізичне Відновлення: Глибокі рухи та тиск, характерні для гавайського масажу, допомагають розслабити м’язи та поліпшити кровообіг.
 • Емоційна Гармонія: Масаж сприяє вивільненню ендорфінів, поліпшуючи настрій та загальний психічний стан.
 • Енергетичний Баланс: Традиційні гавайські техніки допомагають вирівнювати енергетичний потік у тілі, відновлюючи гармонію та баланс.

Показання до масажу Ломі-Ломі

Цей масаж особливо рекомендується людям, які страждають від відсутності любові та уваги, а також тих, хто потребує тактильних відчуттів. Ця техніка допомагає впоратися з пригніченим станом, неврозами та стресами. Вона дозволяє подолати невпевненість у собі, полегшує головні болі. Масаж Ломі-Ломі також рекомендується тим, хто має захворювання опорно-рухового апарату, проблеми зі шлунково-кишковим трактом та гіпертонічну хворобу. Він допомагає при захворюваннях серцево-судинної системи та порушеннях кровообігу, повертає еластичність м’язам та шкірі.

Застереження до гавайського масажу

Цю техніку не можна використовувати під час отруєнь, гострих інфекційних захворювань, підвищеної температури. Протипоказаний при онкологічних захворюваннях, захворюваннях лімфатичної системи, переломах, набряках, виразках, ранах та наривах. Не рекомендується застосовувати масаж Ломі-Ломі у випадку глибокого старіння, а також дітям до 5 років.

Як обрати майстра масажу

Звісно що майстер для будь якого масажу повинен бути професійним, але цей масаж про відчуття, про дотик та ніжність. Саме тому ми пропонуємо Вам обирати масажиста окрім професійності ще за таким критерієм як симпатія. Так не дивуйтесь, вам повинен майстер сподобатись, тоді ви зможете відчути максимальний ефект від техніки масажу ломі-ломі. Обрати майстра масажу в нашому салоні вам допоможе один з наших адміністраторів, які також запропонують чудовий та смачний трав’яний чай перед масажем, а також ознайомлять з іншими послугами нашого салону масажу та СПА:

В будь якому випадку щоб ви не обрали ми обіцяємо відмінну якість наших послуг та чудовий сервіс від початку, до кінця вашого перебування в нашому салоні.

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram