UA | RU

Традиційний Тайський масаж

Ціни на масаж:

3000 грн
/ 90 хв
Традиційний Тайський масаж, який відомий на увесь світ. Масаж виконується поверх одягу, також такий масаж називають йога – масаж, або пасивна гімнастика. Багато рухів спрямовано на скручування, це схоже на асани в йога практиках. Під час масажу майстер налаштовується під дихання клієнта та впливає на меридіани м’язів, суглоби та певні точки на тілі. Результат такого масажу відчувається одразу, ваше тіло стане легким, гнучким та сповнене сил. Майстри котрі виконують цей масаж проходили навчання у школі масажу на Балі
Традиційний тайський масаж

Що входить до програми

Чому варто спробувати

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Традиційний тайський масаж в Харкові

Перлина масажного мистецтва, яку кожен Харків’янин може спробувати в нашому салоні масажу. Цей масаж виконується поверх одягу, на спеціальному масажному маті який є досить твердий та зручний для виконання усіх необхідних маніпуляцій.

Традиційний тайський масаж триває 90 хвилин, і є досить інтенсивним, цей масаж не є розслабляючим. Пропонуємо даний вид тайського масажу, особливо для людей які цікавляться йогою, бажають покращити рухливість тіла, відновити сили, та почувати себе легко та енергійно.

Є певна помилкова думка про традиційний тайський масаж у багатьох людей в Харкові і не тільки, тайський масаж часто асоціюється з чимось надзвичайно чуттєвим, та пікантним. Особливо якщо людина колись відвідала Паттайю, в Тайланді. Проте еротика та пікантні задоволення абсолютно не доречні до традиційного тайського масажу. Той хто хоч раз спробував традиційний тайський масаж, майже 100% стає постійним клієнтом салонів тайского масажу, та знає що це один з кращих засобів поновити сили.

Походження Традиційного тайского масажу

Засновником школи тайського масажу вважається Шіваго Компараджа – індійський лікар, який ще майже дві з половиною тисячі років тому привіз до Азії а саме Таїланду знання про анатомію тіла та масажі, вплив на меридіани тіла (енергетичні канали), суглоби, чутливі точки та життєво важливі органи людини. Його послідовники зберегли і розвинули методику яка зараз відома на весь світ як Тайський масаж. Наразі відомі дві основні школи та напрями тайського масажу: Північна і Центральна (або Південна). Південна, Бангкокська школа, вважається більш аристократичною, і окрім самого масажу має певні ритуали та обряди. Північна, простою мовою – сільська або народна школа. І саме на Півночі, у селах, зародився той самий тайський масаж до якого ми звикли.

Особливості масажу

В залежності від маніпуляцій, рухів та сили розрізняють три рівні тайського масажу: слабкий, середній і сильний. Якщо при сильному та досить активному масажі використовується ходьба по тілу, маніпуляції ліктем чи стопою, то в слабкому масажі таких маніпуляцій не виконують. Крім того, техніки сильного тайського масажу не кожен майстер має право виконувати, зазвичай допускаються майстри, які вже деякий час вдосконалювали техніки слабкого і середнього масажу, і мають багато практичного досвіду роботи з тілом людини. Та відчувають з якою силою та на скільки можна скручувати той чи інший суглоб у кожному конкретному випадку. Тому будьте впевнені майстер який виконує сильний тайський масаж, та різноманітні елементи скручування, фіксації тіла у певних положеннях – досвідчений та професійний масажист.

Йога масаж чи пасивна гімнастика

Тайський класичний  або традиційний масаж часто називають його масажем, і той хто займається або цікавиться йогою помітить певну схожість. Під час масажу майстер впливає на суглоби, при цьому використовуються різні скрутки, фіксації які схожі на асани в йозі. Але є різниця в тому що людині не потрібно самому ставати в досить не зручні пози, до яких тіло не підготоване. Окрім того що м’язи та суглоби будуть пручатися, є ще і психологічний страх який також буде заважати. Традиційний тайський масаж в Харкові

Під час традиційного тайського масажу майстер, підлаштовуючись під дихання людини і це ще одна причина чому цей масаж інколи називають йога масаж допомагає. Синхронізація з диханням допомагає майстру увійти в певне положення глибше, ніж це зробила би сама людина. Досягає майстер цього тим що підлаштовує вплив таким чином щоб м’язи були найбільш розслаблені, а психологічно людина цьому не встигла підгодовуватися. Тому певні рухи масажиста будуть досить не очікуваними, а людина іноді досить здивованою спроможностями свого тіла.

Також під час традиційного тайського масажу майстер впливає на меридіани, м’язи та певні точки тіла.

Традиційний тайський масаж поєднує в собі дуже великий набір рухів, та засобів впливу на тіло людини, майстер використовує усе своє тіло щоб досягти результату:

 • ритмічний масаж,
 • точковий масаж,
 • скручування та вижимання,
 • розтягування та спеціальні техніки активації енергії.

Техніки тайського масажу виконуються в одязі, лежачи на підлозі на циновці, килимі або іншій твердій поверхні за допомогою рук, ніг, колін, ліктів, долонь, стоп, передпліччя та пальців. Сеанс традиційного тайського масажу всього тіла досить тривалий, зазвичай від 1,5 до 3 годин.

Користь Тайського масажу

Постійні клієнти які замовляють традиційний тайський масаж, відчувають себе як наново народженими після масажу. Уявіть, що у вашому тілі є три батарейки, але дві розряджені і ви використовуєте тільки одну. Отже, кваліфікований майстер тайського масажу зарядить всі ваші батарейки на 100%. Це відбувається завдяки загальному впливу на точки, суглоби і меридіани м’язів, що дозволяє організму очиститись від різних шкідливих відкладень, покращити обмін речовин, наситити усі органи корисними речовинами а мозок кисне. Тайський масаж відрізняється від звичайного саме комплексним впливом на все тіло а не тільки на м’язи чи суглоби, або певну ділянку тіла.

Тайський класичний масаж застосовується як для лікування так і профілактики, зняття стресу і напруги. Він допомагає позбутися від болів у спині, оніміння шиї і плечей, спазмів, застою, включаючи спортивні травми м’язів та деформації.

Вплив тайського масажу на організм:

 • загальне покращення фізичного та емоційного стану людини;
 • розслаблення та активація м’язів, підвищення гнучкості та рухливості суглобів;
 • звільнення від загальної слабкості та втоми;
 • поліпшення кровообігу та стимуляція лімфатичної системи;
 • зняття енергетичних бл
 • оків, очищення енергетичних каналів та центрів;
 • глибока релаксація та зняття стресу.

Під час перших сеансів традиційного тайського масажу іноді бувають болісні відчуття та дискомфорт. Це пов’язано з тим, що організм дорослої людини мало рухливий, часто забруднений різноманітними відкладеннями у суглобах та внутрішніх органах, енергія по меридіанах не завжди рухається так, як повинна. Зазвичай, вже на третьому сеансі людина почуває себе досить комфортно та іноді засинає наприкінці сеансу. Доволі часто після сеансу масажу, вже прийшовши додому, ви відчуєте бажання відпочити, полежати на дивані і не помітите, як проспите половину доби. Під час такого сну тіло відновлює сили, очищується та накопичує енергію. Коли ви прокинитесь то відчуєте силу та бажання щось робити, буде здаватися що ви на все спроможні. Це і є результат того що всі ваші батарейки заряджені на 100%

Застереження та протипоказання

Хоча традиційний тайський масаж і походить з давнини і має дуже велику користь в нього також є певні протипоказання, та обмеження. Ми радимо у наступних випадках утриматися від цієї процедури:

 • під час вагітності
 • для жінок під час менструації
 • у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння,
 • людям похилого віку краще обрати класичні масажі,
 • з гострими респіраторними інфекціями, а також під час запалень

Скільки коштує масаж

Тайський масаж один з найдорожчих видів масажу, не тільки в Харкові. В середньому вартість такого масажу від 1500 грн і вище. Все залежить від різновиду масажу, а також від самого майстра масажу. Якщо це досвідчений тайський майстер, то такий сеанс може коштувати і 4000 грн за годину.

Така ціна обумовлена тим що тайські майстри навчаються масажу з самого дитинства, і традиції масажу передаються від майстра к майстру. Тобто такі майстри за межами Тайланду доволі рідко зустрічаються саме тому їх так цінують в світі.

Зі всіма цінами на масажі в нашому салоні ви можете ознайомитись на нашій сторінці, де є всі види послуг від класичного масажу до екзотичних СПА програм для однієї людини та для пари.

Для тебе та твоїх близьких:

Здавна традиційний тайський масаж був привілеєм, його робили обраним, адже техніку масажу тримали у секреті яка передавалась у спадщину. Але зараз у нашому салоні масажу в Харкові, тайський масаж доступний кожному, доречі це ще й дуже чудовий подарунок. Який можливо подарувати як подарунковий сертифікат, на нашому сайті або на сторінці в Instagram

Також в нашому салоні масажу в Харкові є інші техніки масажу: класичні масажі, масажі для пари, SPA програми, балійські масажі, масажі з корекції фігури та багато інших послуг зі світу масажу та SPA.

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram