Манікюр та педикюр в INSAY

Манікюр гігієнічний, догляд рук
Манікюр, крем для рук, масло для кутікул

450

60 хв

Манікюр гігієнічний, SPA догляд, масаж
Манікюр, скрабування, маска, та масаж рук

800

90 хв

Манікюр, покриття в один тон, догляд рук
Манікюр, покриття в один тон, крем для рук, масло для кутікул

600

120 хв

Манікюр, покриття в один тон, SPA догляд, масаж
Манікюр, покриття в один тон, скрабування, маска на вибір, масаж

950

150 хв

Японський манікюр
Обробка кутікул, полірування, укріплення натуральними матеріалами та інструментами

600

90 хв

Манікюр з покриттям в один тон та укріпленням
Манікюр, покриття, укріплення, крем, масло для кутікул

750

120 хв

Чоловічий манікюр
Гігієнічний манікюр, крем, масло для кутікул

550

60 хв

Педикюр гігієнічний, догляд ніг
Педикюр, крем, масло для кутікул

600

60 хв

Педикюр гігієнічний, SPA догляд, масаж
Педикюр, скрабування, маска, балійський масаж ніг

1600

120 хв

Педикюр, покриття в один тон, догляд ніг
Педикюр, покриття в один тон, крем, масло для кутікул

800

120 хв

Педікюр, покриття в один тон, SPA догляд, балійський масаж
Педикюр, покриття в один тон, скрабування, маска, балійський масаж

1800

180 хв

Чоловічий педикюр
Гігієнічний педикюр, крем, масло для кутікул

700

90 хв

Гігієнічний манікюр, педікюр, догляд рук та ніг
Манікюр, педикюр, крем, масло для кутікул

1100

60 хв

Гігієнічний манікюр, педікюр, SPA догляд, Балійський масаж
Педикюр, манікюр, скрабування, маска, балійський масаж

2500

120 хв

Манікюр, педікюр, покриття в один тон, догляд рук та ніг
Педикюр, манікюр, покриття в один тон, крем, масло для кутікул

1500

120 хв

Манікюр, педікюр, покриття в один тон, SPA догляд, Балійський масаж
Педикюр, манікюр, покриття в один тон, скрабування, маска, балійський масаж

2900

180 хв

Корекція та фарбування брів

550

45 хв

Корекція форми брів

300

30 хв

Фарбування брів

400

30 хв

Ламінування брів з корекцією та фарбуванням

800

50 хв

Фарбування вій

400

20 хв

Ламінування без корекції та фарбування брів

600

30 хв

Ламінування з фарбуванням вій

800

40 хв

Ламінування брів та вій

1300

80 хв

Масаж обличчя з маскою

500

30 хв

Маска для рук або ніг

300

20 хв

Балійський масаж ніг

600

30 хв

Балійський масаж рук

300

20 хв

Покриття нігтів лаком

100

15 хв

Покриття нігтів лаком

100

15 хв

Зняття лаку / гель-лаку без нанесення, апаратне

100

15 хв

Хімічне зняття лаку / гель-лаку без нанесення

200

15 хв

Укріплення нігтів

150

15 хв

Ремонт нігтя

30-70

15 хв

Френч

100

15 хв

Дизайн за 1 ніготь

30-70

15 хв

Масаж та SPA послуги

Догляд за нігтями і не тільки

Манікюр та педикюр найпопулярніші б’юті послуги 

Доглянуті нігті у сучасному світі це ознака доглянутості, впевненості, жіночності – це не примха або жіночий каприз, це must have сучасного міста, особливо такого як Харків. Яскравий, або навпаки ледь помітний, стильний та сучасний або класичний, манікюр здатний доповнити будь який образ, так само як біжутерія, аксесуари, прикраси та підкреслити смак та вишуканість. Але такі послуги все частіше користуються попитом і серед представників сильної статі, адже гігієнічні процедури для рук та ніг є приємними та корисними для будь якої статі.

Салон масажу та СПА процедур у Харкові, пропонує весь спектр послуг з догляду за руками та ногами, від класичного манікюру до насичених програм з паралельними послугами у вишуканій атмосфері. 

Процедури з догляду за нігтями

Звичайно переде тим як запропонувати послуги, майстер огляне стан рук або ніг, та нігтів і в залежності від цього та побажань клієнта обере найкраще рішення. Якщо руки є доглянутими, то один з варіантів це європейський атравматичний манікюр.

Для такого манікюру використовують апельсинові палички та спеціальні засоби які безболісно та безпечно видалять кутікулу навколо нігтів, що є безпечно для нігтьової пластини. У випадку коли професійний манікюр давно не робився, то краще обрати апаратний манікюр або комбінований. Такий варіант є досить ефективним коли треба швидко привести руки та нігті до ладу.

Манікюр в Insay це приємно

В салоні Insay, ми завжди за індивідуальний підхід до клієнтів, та їх побажань. Саме тому в нас є велкий перелік послуг, їх можливо комбінувати та створювати унікальні процедури. Або обрати одну з наших авторських програм, де ви відчуєте не тільки якість послуг але і сервіс який вас оточує навколо.

Кожен майстер перед тим, як взятися за інструмент та почати роботу, проведе професійну діагностику стану рук, ніг, нігтів, ну і звісно вашого настрою щоб зрозуміти ваші потреби. Після такого знайомства, наші майстри запропонують ті послуги та рішення які 100% задовольнять Вас, і з точки зору вартості та якості, а також покращать настрій, та залишать приємне відчуття впевненості в собі.

Всі види манікюру та педикюру виконуються за однаковою схемою. Можуть відрізнятися тільки матеріали та інструменти для виконання тієї чи іншої послуги. Але ми завжди гарантуємо відмінну якість та сервіс будь якої послуги у салоні Insay в Харкові.

  1. Консультація та знайомство
  2. Зняття старого покриття, та знежирення нігтьової пластини.
  3. Надання бажаної форми вашим нігтям.
  4. Робота з кутікулою.

Залежно від потрібного результату та обраної послуги, майстер покриває нігті базою, лаком або гель-лаком,  наносить малюнок або декор на нігтьову пластину. Після чого змащує кутикулу маслом, а всю поверхню рук і стоп – покриває заспокійливим кремом, та робить легкий масаж. Також є паралельні послуги для тих хто цінує свій час, у такому випадку з клієнтом працює одночасно декілька майстрів, а сам клієнт перебуває у зручному кріслі – реклайнері.

Тривалість послуг манікюру та педикюру

Не дивлячись на те що, ми приблизно розуміємо тривалість кожної послуги, точний час процедури може відрізнятися. На те щоб зробити якісний манікюр треба 30-45 хвилин, якщо з покриттям гель-лаком то приблизно 60 хв, нарощування, СПА-процедури та паралельні комплексні послуги а також парафінотерапія від 1 до 3 годин. Щоб ви не обрали наші адміністратори допоможуть зорієнтуватись з тривалістю та вартістю обраних послуг, або запропонують ті послуги які вам потрібні.

В нашому салоні є велика кількість послуг з догляду за руками та ногами, та тілом, серед яких є унікальні екзотичні масажні та СПА програми. Ви можете забронювати всі послуги онлайн або за нашими телефонами на сторінці контакти. Також в нашому салоні працює бар з напоями для гостей, де ви можете замовити смачну каву, чай та десерти.

Чоловікам наш салон INSAY пропонує гігієнічний манікюр і педикюр, та послуги масажу

Так чоловіки не фарбують нігті, але доглянуті руки та ноги це красиво та приємно, як самому чоловіку та і тим хто є поряд з ним. Саме тому в нашому салоні є послуги не тільки для жінок, а також для сильної статі. 

Кожен чоловік може прийти до нас на масаж, на манікюр, замовити напої на барі, та можливо придбати подарунковий сертифікат для своєї жінки на СПА програми.

Стерилізація інструменту це важливо

  • Коли мова про безпеку ми безкомпромісні. Тому кожен інструмент перед використанням стерилізується та використовується тільки один раз, для одного клієнта. Тому наші послуги цілком безпечні з огляду стерильності.
  • Інструмент багаторазового використання, проходить дезінфекцію та ручну обробку антисептиком, а також стерилізацію в сухожаровій шафі.
  • Після обробки інструмент пакують в стерильний крафт-пакет, розпаковує пакет майстер в присутності клієнта.
  • Перед початком процедур майстер обробляє руки антисептиком.

Окрім цього наші прибиральниці постійно слідкують за чистотою приміщень, сан вузлів та кімнат. Підтримуючи ідеальну чистоту з ранку до вечора. Якщо ви цінуєте чистоту та безпеку так само як ми, то пропонуємо скористатися нашими послугами вже сьогодні.

Нарощування нігтів в Харкові

Не всім пощастило мати міцні нігті та мати можливість відростити їх до бажаної довжини. Більшості, до нещодавнього часу, доводилося задовольнятися коротенькими нігтями або вдаватися до різноманітних засобів, які дозволяють зміцнити нігтьові пластини. Проте прийшов час відкинути методи наших бабусь та матусь і насолодитися тим, що нам подарували сучасні технології краси та догляду.

Нарощування нігтів – це дуже популярна на сьогоднішній день послуга в Харкові і не тільки, яку надає практично кожний манікюрний салон. Нарощування дозволяє мати красиві довгі нігті без зайвих турбот майже кожній жінці. Такий вид манікюру звісно має як недоліки так і переваги, і багато залежить від майстра та матеріалів якими будуть робити процедури.

В нашому салоні в Харкові працюють майстри з великим досвідом в нарощуванні нігтів, та використовують одні з найкращих матеріалів для цього. Тому ми гарантуємо найкращий результат та відмінний настрій від краси ваших рук.