UA | RU

Адаптивний масаж всього тіла

Для однієї людини

Все необхідне видається

60-90 хв

Найчастіше обирають

Ціни на масаж:

1400 грн
/ 60 хв
1900 грн
/ 90 хв
В основі цього масажу лежать класичні техніки масажу, але процедура виконується виходячи з аналізу стану м’язів і тіла. Тобто адаптуємо масаж до людини та її стану. До нього входять техніки балійського, класичного, точкового, тайського масажів. Цей мікс дозволяє максимально розслабити тіло і прибрати больові відчуття і як результат у Вас буде стан легкості та спокою.
Адаптивний масаж всього тіла

Що входить до програми

 1. Авторський масаж всього тіла
 2. Все необхідне для масажу
 3. Душ до та після масажу
 4. Чай з солодощами

Чому варто спробувати

 1. Зміцнення імунітету
 2. Зняття напруження м’язів та суглобів
 3. Нормалізація тиску

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Адаптивний масаж, його властивості та чим він відрізняється від інших послуг.

У салонах масажу, зазвичай досить великий вибір послуг. В залежності від спрямованості салону це можуть бути мануальні або апаратні масажі, лікувальні та спортивні, заспокійливі та спа програми, масаж всього тіла або окремих частин тіла. І більшість клієнтів можуть обрати саме той масаж котрий їм найбільш подобається або є необхідним. З вибором масажу допоможе адміністратор, або безпосередньо майстер масажу, і як до самого масажу підготуватися, рекомендації можуть бути наступними:

 • зняти увесь макіяж та косметику з тіла
 • не відвідувати солярії за декілька днів до масажу
 • як їсти або пити перед масажем та на протязі курсу масажу
 • робити або навпаки не робити фізичні вправи.

Але це все стосується випадків коли масаж є традиційним і проходить по звичайній програмі. Інколи бувають випадки, коли у меню не знайшлося саме тієї програми яку бажає гість салону масажу, звісно перелік масажних послуг досить великий і в ньому є:

 • класичний масаж
 • спортивний масаж
 • масаж спини
 • антицелюлітний та лімфодренажний масаж
 • тайський та балійський
 • спа комплекси та процедури
 • арома масаж
 • масажі для малюків

адаптивний масаж тілаА якщо хотілося б чогось не звичайного, то чого не має у переліку послуг, або воно не зовсім задовольняє потребам, усі люди різні і у кожного свої особливості, тим паче що ми працюємо з тілом людини. 

Саме для таких випадків і був створений адаптивний масаж всього тіла. Кожен наш гість може сам обрати яким буде його адаптивний масаж. Більш ніжним або більш жорстким, з арома олією або ні, можливо є побажання більше уваги приділити окремій частині тіла, а іншу взагалі не масажувати, звісно якщо побажання не суперечать правилами салону та не зашкодять клієнту.

В основі цього масажу є поєднання класичних технік масажу, для більш сильного опрацювання м’язів та суглобів, що допомагає зняти напруження та зажими у м’язах, а також техніки балійської школи масажу які спрямовані на заспокоєння нервової системи та релакс. Це дозволяє у одному масажі поєднати як лікувально – профілактичні властивості, так і заспокійливі моменти для відпочинку та задоволення. Але для виконання якісного масажу потрібно обрати професійного майстра, тому салон масажу Insay дає декілька порад як це зробити:

Масаж всього тіла – обрати майстра:

Обрати масажиста може бути важким кроком, оскільки адаптивний масаж впливає на ваше фізичне та емоційне самопочуття, важливо знайти кваліфікованого масажиста в Харкові, який зможе задовольнити ваші потреби. Ось кілька порад, які допоможуть при виборі масажиста:

 1. Визначте свої потреби: спочатку подумайте про те, які проблеми або області вашого тіла ви хотіли б масажувати, та розкажіть про це майстру. Це може бути зняття напруги, зняття болю, поліпшення гнучкості або просто релаксація. З’ясуйте, який тип масажу вам підійде для вирішення ваших потреб, такий як шведський, тайський, спортивний, балійський, антицелюлітний, лімфодренажний та ін.
 2. Пошук сертифікованого масажиста: важливо знаходити лише сертифікованих масажистів, які пройшли відповідну освіту та навчання. Перевірте, чи має масажист ліцензію і сертифікати, щоб переконатися в його професіоналізмі. Зазвичай професійні майстри працюють у масажних салонах, адже там є усі умови для виконання якісного масажу, і клієнт отримує максимально якісну послугу у комфортних умовах.
 3. Зверніться до рекомендацій: запитайте у друзів, родичів або колег, чи є у них рекомендації щодо масажистів. Вони можуть поділитися своїм досвідом та розповісти про якісних фахівців, з якими вони мали справу раніше. Також в Харкові багато відгуків є в мережі, зазвичай легше визначити якість послуг саме в масажних салонах ніж у майстрів які працюють вдома.
 4. Зустріч або консультація: перед тим, як прийняти рішення, зустріньтесь особисто з масажистом або запросіть коротку консультацію. Обговоріть свої потреби та очікування, задайте питання про їхні методи, підходи до роботи та досвід. Це допоможе вам оцінити, чи вони відповідають вашим вимогам.
 5. Довіряйте своїм відчуттям: важливо, щоб ви відчували комфорт та довіру до масажиста. Якщо ви не відчуваєте зв’язку або не впевнені в їхніх навичках, можливо, варто розглянути іншого кандидата, або інший салон масажу.

Загалом, вибір масажиста в Харкові є індивідуальним процесом, який залежить від ваших потреб, вподобань та довіри. Пам’ятайте, що кваліфікований масажист допоможе вам отримати максимальну користь від масажу, сприятиме вашому фізичному й емоційному благополуччю.

Адаптивний масаж, у нашому салоні є доволі популярною процедурою серед наших клієнтів, адже кожен наш гість може сам створити той масаж який він уявляє, або навіть змінити його під час самого масажу.

Додаткові послуги та процедури для тіла

Кожен наш гість обравши масаж, завжди може обрати до нього додаткові процедури. Такі як фіто діжку, різноманітні скрабування та пілінги, обгортання тіла, різноманітні послуги з догляду за обличчям. Або замовити для своїх коханих та близьких, а також дітей, подарункові сертифікати на будь яку нашу послугу. Сертифікати можливо забронювати як фізично в салоні, так і онлайн на сайті.

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram