UA | RU

Фіто бочка

Ціни на масаж:

450 грн
/ 30 хв
Фітобочка це чудова процедура для розпарення, та розігріву. Під час процедури додаються трави та арома олії які насичують шкіру корисними речовинами, а ви дихаєте цілющим ароматом. Ця процедура незамінна для досягнення швидкого ефекту для зниження ваги та об’ємів, тому її досить часто додають до антицелюлітних та лімфодренажних програм. Ефект схожий на сауну але ви можете лекго дихати, тому що ваша голова не знаходиться під впливом температури та вологого повітря.
Фітобочка в Харкові

Що входить до програми

Чому варто спробувати

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Фіто бочка, у Харкові альтернатива сауні:

В сучасному світі, де стрес, забруднення та нездоровий спосіб життя стали практично нормою, люди шукають способи підтримання свого здоров’я та покращення якості життя. Одним з найбільш актуальних інноваційних напрямків у сфері здоров’я та благополуччя є використання фітобочки. Це гарна альтернатива якщо ви полюбляєте сауну, або баню, але у вас є протипоказання. Адже, на вашу голову не має впливу температури та пару, прогрівається тільки тіло, пори відкриваються, обмін речовин прискорюється і через піт виводиться зайва рідина.

Що таке фіто бочка та як вона працює?

Фіто бочка – це спеціальна сконструйована ємність, до якої надходить пара насичена ароматами трав, та арома олій. Матеріал бочки зазвичай кедр, сосна або інші породи дерева, які також використовують в бані та сауні. Фітобочка в салоні масажу

Переваги використання фітобочки:

 1. Зміцнення імунної системи: Багатство біоактивних сполук у фітобочках допомагає підвищити стійкість організму до захворювань та зміцнити імунну систему.
 2. Стресорелаксація: Запахи рослин впливають на центральну нервову систему, знижуючи рівень стресу та тривожності.
 3. Покращення якості сну: Деякі рослини мають седативний ефект, що сприяє заспокоєнню та покращенню якості сну.
 4. Покращення настрою: Ароматерапія, яка використовується в фітобочках, може стимулювати позитивні емоції та покращити настрій.
 5. Прискорення обміну речовин: під дією температури організм починає швидше працювати, що сприяє спаленню зайвих відкладень.

Зменшення об’ємів тіла за допомогою фітобочки: Природний підхід до формування фігури

У сучасному світі, де здоров’я та фізична форма мають велике значення, багато людей шукають ефективні методи зменшення об’ємів тіла та досягнення бажаної фігури. Одним з інноваційних та природних підходів до цієї проблеми є використання фітобочки. У цій статті розглянемо, як фітобочка може сприяти зменшенню об’ємів тіла та покращенню загального самопочуття.

Як допомагає фіто бочка зменшити об’єми тіла:

 1. Активний вплив на метаболізм: Рослинні матеріали, що використовуються у фітобочці, можуть містити біологічно активні сполуки, які сприяють підвищенню обміну речовин. Це може призвести до підвищення споживання калорій та витрати енергії організмом.
 2. Зменшення апетиту: Деякі рослини мають властивість зменшувати апетит або покращувати контроль над ним. Використання фітобочки може допомогти зменшити перекуси та надмірне харчування.
 3. Очищення організму: Деякі рослинні компоненти, які звільнюються з фітобочки, можуть сприяти виведенню токсинів та зайвих речовин з організму, що сприяє загальному зменшенню набраних об’ємів.
 4. Покращення кровообігу: Деякі рослинні екстракти можуть покращити кровообіг, що сприяє ліпшому транспорту поживних речовин та кисню до тканин, а також сприяє зменшенню водяного затримання.

Ароматерапія та масаж з фіто бочкою:

Звичайно масаж сам по собі корисний, але якщо перед масажем провести 15-20 хвилин у фітобочці то результат стане на багато кращий. Ваша шкіра та суглоби розігріються, пори відкриються, а тіло загалом буде більш розслабленим. Усе це загалом дає дуже позитивний результат особливо якщо масаж антицелюлітний або лімфодренажний. За декілька процедур можливо зменшити вагу на 2-3 кілограми без шкоди для здоров’я. Адже такий спосіб є цілком природним, його можна порівняти з потовиділенням під час фізичних вправ.

Застереження та протипоказання:

 1. Алергічні реакції: Деякі люди можуть бути алергічними до певних рослин або рослинних матеріалів, які використовуються в фітобочках. Перед використанням про це треба повідомити майстра який готує для вас фітобочку.
 2. Чутливість до ароматів: Деякі люди можуть мати підвищену чутливість до ароматів, особливо у закритих приміщеннях. Це може спричинити головний біль, нудоту або інші дискомфортні симптоми, у таких випадках краще обрати нейтральні аромати, або взагалі не додавати ароматичні речовини .
 3. Вагітність та Годування груддю: В деяких випадках, деякі рослини або аромати можуть бути небезпечними для вагітних жінок або жінок, які годують груддю. Рекомендується проконсультуватися з лікарем перед використанням фітобки.
 4. Дерматологічні захворювання: Люди з певними дерматологічними захворюваннями, такими як екзема чи контактний дерматит, можуть бути чутливі до деяких рослинних матеріалів, що містяться у фітобочках, також треба обмежити використання бочки якщо є травми на шкірі.
 5. Загострення хронічних захворювань: У деяких випадках, використання ароматерапії або фітобочки може призвести до загострення хронічних захворювань, таких як астма або мігрень.
 6. Діти та літні люди: В деяких випадках, діти та літні люди можуть бути більш чутливими до ароматів та активних речовин, що звільняються з фітобочки. Рекомендується обережне використання в їх випадку.

СПА програми з фіто бочкою

Наш салон має велику кількість програм для пари або для однієї людини в яких є процедура фіто бочки. Такі програми довготривалі, від 2 годин і довше. Прогрівання проходить перед масажем щоб тіло прогрілося та водночас стало більш м’яким. Таке поєднання робить будь який масаж більш ефективним, та зменшує болісні відчуття під час інтенсивної роботи з м’язами. Саме тому ви можете обрати комплексні масажні та СПА програми де вже є фіто бочка.

Якщо ви бажаєте спробувати у нашому салоні процедури з фітобочкою, або інші масажні та спа процедури то ми чекаємо на вас кожного дня з 10 ранку до 8 вечора, для запису достатньо зателефонувати.

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram