UA | RU

Перлина Балі

Для однієї людини

Все необхідне видається

150-180 хв

Нова послуга

Ціни на масаж:

2950 грн
/ 150 хв
3600 грн
/ 180 хв
Відчуй тепло та аромат трав, від нашої фіто бочки, після якої на вас очікує приємна процедура з догляду за ногами зі скрабуванням. Основною частиною програми є адаптивний масаж з акцентом на спину та шийно-комірцеву зону, на додаток до звичайного масажу в програму також входить масаж трав’яними мішечками з лавандою та лемонграсом. Завершенням вашого відпочинку стане масаж обличчя з маскою для живлення шкіри. Звичайно ми Вас пригостимо трав’яним чаєм з солодощами.
Перлина Балі

Що входить до програми

Чому варто спробувати

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Перлина Балі – екзотика, та користь

СПА програма Перлина Балі, перенесе вас не певний час до загадкового, райського острова в Індонезії – Балі. Ми намагалися відтворити традиційні техніки та СПА ритуали які можна зустріти в найекзотичніших куточках світу.

Прогрівання в фіто бочці

Початок програми це букет ароматів різноманітних трав, які насичують кімнату в якій розташовано фіто бочку, яка прогріє ваші суглоби та тіло, перед початком масажу. Перевагою такого прогрівання є те що ваша голова знаходиться на зовні, а тіло в середині бочки. Що дає можливість вільно дихати свіжим повітрям яке насичене ароматними травами. Тобто це ідеальне поєднання користі тепла та арома-терапії. Таке прогрівання триває 10-20 хв, в залежності від витривалості кожної людини.

Догляд за стопами ніг

Полюбляєте доглянуті ніжки, а масаж ніг? Якщо так, то це вам 100% сподобається адже до СПА програми входить догляд за ніжками. Він складається зі скрабування та спа догляду, за стопами одразу після прогрівання.  Така процедура зробить шкіру ваших ніжок ніжною та пружною, позбавить набряку та надасть легкості.

Авторський масаж з Балійським присмаком:

Основою програми є масаж, але не звичайний. Ми поєднали традиційні техніки масажу та мануальної терапії з традиціями Балі, а саме з масажем трав’яними мішечками.

Це дало змогу, зробити акцент на спині та попереку, гарно опрацювати м’язи, т догляд ніга суглоби. Що особливо важливо для чоловіків, або людей які багато часу проводять за столом. А масаж трав’яними мішечками наситить шкіру, прогріє її, та розслабить тіло. Такий масаж надзвичайно приємний, він знімає втому, покращує сон, та загальний психо-емоційний стан. До складу трав’яних мішечків входить лаванда та лемонграс, а також сіль. Мішечки є одноразовими, тому ми їх прогріваємо безпосередньо перед самим масажем, лише один раз.

Догляд за обличчям, після масажу

Коли ви вже повністю розслаблені, і єдине бажання заснути, майстер запропонує масаж обличчя. Такий масаж насамперед покращить стан шкіри, зменшить набряки під очима, та зморшки. Після масажу масажист нанесе альгінатну маску. Її склад чудово живить шкіру, та очищує її. Процедура триває приблизно 30 хвилин, і є дуже приємною. Єдине застереження до цієї процедури, треба зняти зі шкіри всю косметику перед програмою.

І як завжди на завершення Вас очікує смачний трав’яний чай, з солодощами. Який наші адміністратори запропонують Вам у вітальні або в самій масажній кімнаті, якщо там Вам буде зручніше.

Звичайно ця екзотична програма може стати чудовим подарунком який ви можете замовити у вигляді подарункового сертифікату. Який можливо придбати безпосередньо на сайті або фізично замовити в салоні.

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram