UA | RU

Скульптурний масаж обличчя

Для однієї людини

Все необхідне видається

60 хв

Нова послуга

Ціни на масаж:

1200 грн
/ 60 хв
Чудова процедура яка зробить ваше обличчя більш свіжим та доглянутим. Процедура складається з самого масажу обличчя, маски для обличчя, масажу шийно-комірцевої зони, а також масажу кистей рук. Така процедура здатна освіжити ваше обличчя, зволожити шкіру та зробити її більш пружної та зменшити мімічні зморшки природним шляхом
Скульптурний масаж обличчя

Що входить до програми

 • скульптурний масаж обличчя
 • масаж голови
 • масаж шийно-комірцевої зони
 • масаж рук та кистей
 • маска для обличчя

Чому варто спробувати

 • зменшення зморшок
 • підтяжка шкіри
 • зволоження та очищення шкіри
 • зменшення набряків
 • доглянуті ручки

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Догляд за обличчям для кожного

Скульптурний масаж обличчя – різновид масажу з догляду за шкірою обличчя який має мету зменшити зморшки та підтягнути шкіру. Так звісно якщо вікові прояви суттєві, то варто звернутися до косметологів, але не значні вікові а також мімічні зморшки така процедура здатна зменшити природним шляхом.

Коли варто робити скульптурний масаж обличчя

Такий масаж доречний майже для кожної людини, особливо з віком. Адже наше обличчя має найбільшу кількість м’язів, які з роками починають утворювати маленькі мімічні зморшки. Такі прояви можуть виникати навіть у молодому віці, особливо в тих людей які мають широку усмішку, а також багато розмовляють.

Також такий масаж має два різновиди зовнішній та внутрішній або букальний масаж. Назва каже саме за себе, зовнішній це коли масажист впливає на зовнішню частину обличчя, а букальний масаж обличчя коли масажист робить масаж у ротовій порожнині, впливаючи на м’язи з внутрішньої сторони шкіри обличчя.

Зовнішній масаж обличчя

В нашому салоні масажу ми виконуємо лише зовнішній масаж обличчя. Перед самим масажем майстер масажу підготує ваше обличчя знявши зі шкіри все зайве за допомогою засобу для вмивання та очищення шкіри. Після чого зробить сам масаж, рухи масажу спрямовані на стимуляцію м’язів підборіддя, губ та щічної частини. Саме перебирання цих м’язів, та напрям рухів дозволяє значно зменшити зморшки а також стимулювати кровообіг в шкірі на обличчі.

Після виконання масажу, майстер зробить альгінатну маску для вашого обличчя. Ця приємна процедура зволожить та водночас очистить шкіру. На шкіру нанесуть прохолодну, пастоподібну косметичну маску, яка містить в собі багато корисних речовин. Процедура триває 10-15 хвилин, під час якої вам не доведеться сумувати. Адже до вашого масажу обличчя також входить масаж рук та кистей, який будуть робити одночасно з маскою.

Не варто робити масаж обличчя

Звісно є випадки коли масаж не буде доречним, і варто обрати або інші масажні послуги в нашому салоні, або взагалі відмовитися від процедур на певний час. Ми перерахуємо загальні випадки коли не варто робити такі масажі:

 • алергічні реакції або сип на шкірі
 • запальні процеси або распіраторні захворювання
 • якщо були певні косметологічні процедури на передодні

У будь якому випадку, якщо ви маєте сумніви наші майстри завжди Вас проконсультують та підберуть найкращі послуги за вашими потребами та вподобаннями.

Доглянуті руки це завжди красиво

Ми вже сказали що до масажу обличчя також входить масажу рук, і це лише маленька частинка процедур для догляду за вашими ручками та ніжками. Адже ми маємо для тебе всі види манікюру та педикюру в нашому нейл барі. Від класичного манікюру до паралельних послуг які збережуть твій час, та зроблять ручки красивими та доглянутими.

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram