UA | RU

СПА для чоловіків

Для однієї людини

Все необхідне видається

180 хв

Ідеально на подарунок

Ціни на масаж:

2950 грн
/ 180 хв
Спеціально створена масажна програма для чоловіків. Яка буде корисною та ефективною для роботи зі спиною, попереком а також якісно опрацює зону шиї. До програми входить розпарювання у фіто бочці яка покращить результат від масажу а також скрабування з медом та сіллю. Такі процедури знімуть застарілі шари шкіри та очистять пори. В основі програми є адаптивний масаж всього тіла. Це авторський масаж, який майстер виконує враховуючі індивідуальні потреби та особливості кожного клієнта. У цьому масажі акцент робиться саме на спину та поперек які у чоловіків найбільш навантажені. Також майстер окрему увагу приділяє шиї та комірцю, розбиваючі сольові відкладення.
СПА для чоловіків

Що входить до програми

 1. Фіто бочка з травами
 2. Скрабування з обгортанням
 3. Адаптивний масаж всього тіла
 4. Душ перед та після масажу
 5. Трав’яний чай та смаколики

Чому варто спробувати

 1. Знімає напруження та стрес
 2. Прогріває м’язи та суглоби
 3. Позитивно впливає на дихальні шляхи
 4. Покращує стан шкіри
 5. Підвищує настрій

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Масаж для чоловіків є необхідним

Де зробити масаж в Харкові

Чоловіки, так само як і жінки, піддаються різним стресовим ситуаціям та фізичному навантаженню, які можуть призвести до різних проблем зі здоров’ям. Масаж може бути важливим елементом підтримки фізичного і психічного здоров’я. Саме враховуючі особливі потреби чоловіків ми створили масажну програму – СПА для чоловіків. Як саме вона проходить та чому необхідно ми розповімо нижче.

Користь масажу для чоловіків:

 1. Розслаблення М’язів і Суглобів: Масаж сприяє розслабленню напружених м’язів і суглобів. Це особливо важливо для чоловіків, які займаються спортом або ведуть активний спосіб життя.
 2. Стимуляція Кровообігу: Масаж покращує кровообіг, що сприяє кращому постачанню кисню та поживних речовин до тканин і органів. Це особливо важливо для здоров’я серця та загального стану організму.
 3. Зниження Стресу і Депресії: Масаж сприяє вивільненню ендорфінів, так званих “гормонів щастя”, які допомагають підняти настрій і знизити рівень стресу та депресії.
 4. Покращення Сну: Регулярні сеанси масажу можуть поліпшити якість сну, допомагаючи в боротьбі з безсонням та незручностями під час сну.
 5. Підтримка Спортивних Досягнень: Масаж допомагає у відновленні м’язів після тренувань, зменшуючи ризик травм та сприяючи швидшому відновленню після травм.
 6. Підвищення Імунітету: Регулярні масажі можуть покращити імунну систему, зменшуючи схильність до застуд та інших захворювань.

Які процедури краще обрати чоловікам?

Досить поширена думка що справжні чоловіки не ходять до СПА салонів, та не потребують доглядових та масажних процедур. І на масаж якщо і ходять то тільки на лікувальний або на спортивний масаж у спорт залі, коли без цього вже не можливо обійтись.

Але у сучасному світі, не залежно від того чоловік або жінка мають бути доглянутими, та слідкувати за своїм тілом та психо емоційним станом. Саме для цього є велика кількість доглядових СПА процедур, косметологічних засобів у різноманітних салонах масажу, салонах краси та СПА комплексах. Що саме ми пропонуємо чоловікам:

 • релакс та заспокійливі масажі
 • тайські та балійські масажі
 • доглядові процедури за руками та ногами
 • масаж стоп

Масаж для чоловіка

Класичний або спортивний масаж включає в себе роботу над глибокими шарами м’язів. Це дозволяє вирішити проблеми з напруженістю та розслабити тіло від стресу та втоми. Особливо коли чоловік має важку фізичну роботу, або займається спортом. За допомогою масажу можливо зняти спазм, або набряк. Також масаж допоможе відновитися м’язам швидше після важких тренувань, або навпаки розігріти м’язи перед змаганнями або тренуванням.

Масаж для чоловіківЗаспокійливі СПА масажі, також є необхідним для чоловіка, як і для жінки. Такі масажі ми пропонуємо тим хто має суттєві емоційні та стресові ситуації в житті та на роботі. Завдяки масажу можливо зняти зажими, покращити сон, та позбутися знервованості та покращити концентрацію на певній задачі, або роботі.

СПА програми для чоловіка, так комплексний догляд необхідний кожному. Зазвичай до таких програм додають процедури по догляду за обличчям, шкірою рук та ніг. Також можуть бути додані такі процедури як, стоун терапія, парафінотерапія, або фіто бочка з різноманітними травами.

Тайські масажі для чоловіка це окрема категорія послуг, які дуже корисні для чоловіка. Адже їх можливо порівняти з пасивною йогою або гімнастикою. Традиційний тайський масаж здатен, відновити енергію покращити кровообіг та гнучкість суглобів та еластичність м’язів. Такий масаж може стати гарною традицією відпочинку на вихідні.

Окремою категорією треба виділити масажі для пари. Такі масажі сприяють покращенню сімейних відносин, та спільного життя. Вони зазвичай проходять у романтичній атмосфері, їх основна мета відпочинок та задоволення.

Підсумуємо що який би масаж ви не обрали, це завжди корисно і приємно, не залежно від того чоловік або жінка. Також ми нагадуємо що в наш салон можливо прийти з дітьми, адже ми маємо чудові програми для діточок та батьків.

СПА для чоловіка

Масаж, релаксація, та догляд чоловіку необхідний так само як і жінці. І в нашому салоні в Харкові для цього є всі умови та послуги які сподобаються чоловікам:

 • всі види масажу як спини та попереку так і всього тіла
 • прогрівання тіла в фіто бочці з травами
 • спеціальна косметика для догляду за шкірою
 • професійні майстри масажу які вміють працювати з тілом чоловіків та знають анатомію
 • манікюр та педикюр для чоловіків

Тобто в одному місті є все щоб чоловік був доглянутий, та міг відпочити від суворого будення в Харкові. Запрошуємо до салону масажу INSAY

 

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram