UA | RU

Струнка фігура

Для однієї людини

Все необхідне видається

90 хв

Нова послуга

Ціни на масаж:

1500 грн
/ 90 хв
13500 грн
/ 900 хв
Авторська програма масажу, для покращення самопочуття, та зменшення об’ємів у проблемних ділянках тіла. Завдяки ефективному поєднанню різних методик масажу та впливу на певні ділянки тіла досягається помітний результат вже після першого сеансу, який підсилюється прогріванням в фіто бочці яка виводить зайву рідину з тіла, та зменшує набряки. Така програма буде доречна в боротьбі з целюлітом та початковими стадіями ожиріння

Що входить до програми

 • фіто бочка з травами
 • авторський масаж з корекції фігури
 • все необхідне для масажу
 • трав’яний чай

Чому варто спробувати

 • зменшення рідини в організмі
 • гарантоване зменшення об’ємів
 • покращення самопочуття

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Струнка фігура – це красиве тіло

Струнка фігура для багатьох є ознакою краси, хоча кожен має свої уявлення про красу. Але беззаперечним фактом є те що підтягнуте та струнке тіло це запорука гарного здоров’я та самопочуття. Це дає відчуття легкості, та впевненості кожен день, саме тому ми створили надзвичайно ефективну програму з корекції фігури від салону масажу INSAY в Харкові.

Зайва рідина в тілі

Хоч вода і є одним з основних компонентів але є випадки коли вона зайва, і потрібно вивести її надлишки. Так зазвичай зайва рідина виходить з тіла через піт та сечу, за умови цілком здорового організму та досить рухливого засобу життя. Коли ж є порушення в обміні речовин, та не зовсім корисне харчування відбувається накопичення надлишків, що призводить до:

 • набряків
 • порушення обміну речовин
 • збільшення ваги

Саме для того щоб вивести зайву рідину, першим етапом програми “Струнка фігура” є фіто діжка. Це маленька сауна для однієї людини. В котру подається пара, насичена корисними речовинами різноманітних трав, та арома олій. Під час розпарювання майстер масажу приготує для вас чай, або запропонує воду. Бо як не дивно необхідно пити певну кількість води, під час процедур у фіто бочці.

Чому саме перед масажем проводять прогрівання? Це запускає активне виділення поту, розкриває пори, та прискорює обмін речовин. Що в свою чергу створює умови для виведення з організму природним шляхом шкідливих речовин, та рідини з проблемних частин тіла, таких як: руки, ноги, обличчя, живіт. Також робити масаж на розігріте тіло набагато краще як для майстра масажу, так і клієнта салону.

Лімфодренажний або антицелюлітний масаж?

Перед таким питанням постають багато людей які бажають зменшити об’єми, та позбавитися целюліту. Ми вирішили це питання поєднавши в одній програмі різні техніки масажу. Ми розуміємо природу целюліту та зайвих сантиметрів, тому досвід наших майстрів та сучасні техніки масажу дозволили створити авторську масажну програму “Струнка фігура”, в основі якої є мануальний масаж.

Такий масаж поєднав антицелюлітний та лімфордренажний масаж, що дало змогу якісно працювати з кожною частиною тіла окремо та індивідуально. Зайві сантиметри на животі та ногах потребують різного впливу, тому можна сказати що під час одного масажу ви отримаєте одночасно два.

Як часто робити масаж

Масаж на меті якого є зменшення об’ємів тіла, та позбавлення від целюліту має виконуватись курсом. Скільки сеансів потрібно залежить від самого клієнта та стану тіла, харчування, засобу життя.

Можемо гарантовано сказати що одного сеансу не достатньо, щоб отримати вагомий результат, хоча певні покращення ви відчуєте, по перше завдяки виведенню зайвої рідини, особливо якщо будете дотримуватись дієти та питного режиму.

Але сталого результату можливо досягти від 5 до 10 сеансів, краще робити по 2 масажі на тиждень. Тобто весь курс з 10 сеансів буде тривати приблизно півтора місяці. Після якого ми гарантуємо якісні зміни в зменшенні об’ємів, покращенню стану шкіри, та відчутному покращенню загального самопочуття, завдяки нормалізації обміну речовин та виведенню з організму великої кількості шлаків та шкідливих речовин. Доречі якщо Ви обираєте курс з 10 масажів, то ми один масаж даруємо.

Чи можна схуднути завдяки такому масажу

Так звичайно можна, але тільки за умови дотримання певних умов. Щоб масаж та інші процедури дали гарантований результат треба і робота вдома над собою.

 • дієта
 • питний режим
 • здоровий сон
 • фізична активність
 • по можливості уникати стресів

Ми не кажемо що все це треба виконати одночасно та на 100%, але робити за можливості хоча б частину доведеться. Також до масажу можливо додати інші процедури які є в нашому салоні, такі як обгортання тіла. Обгортання тіла спричиняють прискорене спалення жиру, завдяки спеціальним косметичним засобам які наносяться на шкіру. Але маємо попередити що під час такого обгортання може відчуватися печіння шкіри. Тому якщо ви маєте подразнення або травми шкіри, обов’язково попередьте про це майстра масажу.

Почистити пір’ячко після масажу

Жінки багато часу витрачають на зовнішній вигляд, і нажаль послуги масажу та салони краси зазвичай знаходяться у різних місцях. Але це не про салон масажу та SPA INSAY, в нашому салоні є найкрутіший Nail бар. В якому всі необхідні послуги з догляду за руками та ногами.

 • класичний манікюр та педикюр
 • покриття гель-лаком
 • корекція манікюру
 • апаратний манікюр та педикюр
 • спа маникюр
 • різноманітні напої

Тому якщо бажаєш отримати якісний масаж, SPA процедури, та зробити манікюр або педикюр та класно провести час з подружкою за смачною кавою, звертайся ми чекаємо на тебе щодня. А всі наші новини також є на нашій сторінці в Instagram

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram