Що таке масаж Гуаша?
Це витончена та вікова традиція китайського мистецтва догляду за шкірою, що використовує спеціальні інструменти для проведення м’якого та ефективного масажу обличчя та тіла. Перекликаючись з коріннями у традиційній китайській медицині, Гуаша став не лише засобом догляду за шкірою, а й важливою складовою відпочинку та СПА догляду.
Для такої процедури використовують спеціальні масажні шкребки, які мають доволі різноманітні форми та матеріали. Вибір форм та матеріалів може залежати як від вподобань майстра масажу так і від того для якої частини тіла використовується цей інструмент. Також такі шкребки інколи використовують вдома, та роблять масажі самому собі.
Історія походження Гуаша
Подивимося на багатовікову історію Гуаша, яка налічує понад 7000 років. Перші згадки про цю практику виникли в китайських текстах часів династії Цин, що панувала у III столітті до н.е. З тих давніх часів мистецтво Гуаша вдосконалювалося та розвивалося, перейшовши від покоління до покоління. Зараз ця техніка стає доступною та популярною у всьому світі, і Харків не є винятком в цьому. Саме тому в багатьох салонах масажу, а також СПА салонах є в переліку такий вид масажу. Доволі часто, таку техніку використовують для масажу обличчя та зони декольте
Вплив Гуаша на людину, та організм.
Гуаша-масаж впливає не лише на зовнішній вигляд шкіри, але й глибоко впливає на її стан та функції. Однією з головних переваг є покращення кровообігу та лімфодренажу, що призводить до ефективного виведення токсинів з організму. Крім того, масаж сприяє виробленню природних білків, таких як колаген та еластин, що відповідають за тонус та еластичність шкіри. Загалом завдяки властивостям цієї процедури можливо впливати на:
- Остеохондроз. Активізація кровообігу та лімфотоку знімає набряки, розслабляє м’язові спазми і зменшує біль в суглобах.
- Простудні захворювання або бронхіт. Активізація лімфотоку зміцнює імунітет, організм швидше впорається з вірусами і бактеріями, прискорюючи їх виведення з організму і запобігаючи запальним процесам.
- Холецистит, гастрит. Масаж нормалізує рух лімфи, знімає спазми і виводить токсини. Покращується процес самоочищення організму, та прискорює обмінні процеси внутрішніх органів, в тому числі системи травлення.
- Захворювання суглобів. При регулярній роботі з активними точками біля суглобів, точковий масаж знімає набряки, покращує приплив крові і лімфи, зменшує відкладення солі.
- Захворювання судин. Скребкові рухи працюють над точками скупчення “мертвої” крові, вплив сприяє розчиненню таких місць. Нормалізує кровообіг і лімфоток, що допомагає утримувати судини в тонусі, забезпечуючи нормалізацію артеріального тиску і серцевого ритму.
- Дерматологічні проблеми (плями, висип). Активізація лімфотоку та кровообігу виводить токсини, які накопичилися в тканинах і провокують виникнення проблем зі шкірою, особливо така техніка гарно впливає на шкіру обличчя та зону декольте.
- Нервоз. Завдяки загальному відновленню організму відбувається нормалізація його функціонування, поліпшується сон, організм має сили впоратися зі стресом та почуттям тривоги, покращується сон.
Професійний масаж Гуаша
Успішна практика масажу Гуаша включає в себе правильний вибір інструментів, таких як нефритові скребки чи рожевий кварц, а також дотримання правильних технік. Рухи повинні відбуватися вздовж масажних ліній, надаючи шкірі водночас ефективний та сильний розслаблюючий масаж. Застосування правильного натискання на ключові точки допомагає максимізувати ефективність процедури. Також показником якісної процедури, є те що вона проходить без болісних відчуттів. Іноді є така думка – масаж Гуаша це не приємно та болісно. Це зовсім не так, адже професійний масаж не повинен травмувати шкіру та завдавати дискомфорту під час процедури.
Чи варто обрати такий масаж?
Масаж Гуаша – це не лише косметична процедура, але й витончена система догляду за тілом та шкірою. Вкрай важливо розглядати цей масаж як засіб для досягнення не лише краси, але й загального благополуччя. Звісно такий масаж користується попитом більше в жінок ніж в чоловіків, та відноситься до СПА послуг. Доволі часто жінки обирають таку послугу як додаток до інших процедур. Наприклад коли замовляють паралельні послуги в салонах краси. Адже дуже зручно зробити манікюр або педикюр та одночасно отримати догляд за шкірою обличчя. Також такий масаж стане чудовим подарунком, який можливо замовити на нашому сайті у вигляді подарункового сертифікату.