UA | RU

Чи допомагає масаж схуднути, та покращити фігуру

1 Липня, 2024

Покращити фігуру – мрія яку допоможе втілити масаж

Схуднути — завдання не з легких. Але це цілком можливо. Давайте розберемося, чи дійсно можна скинути вагу за допомогою масажу, якого саме і як часто його потрібно робити, щоб досягти помітних результатів схуднення, та справді отримати бажану фігуру.

Яку роль відіграє масаж у схудненні

З точки зору біологічних процесів, схуднення — це спалювання жирових відкладень, яке відбувається в результаті фізичних навантажень або дефіциту калорій. Тобто, щоб запустити процес ліполізу (розщеплення жиру), потрібно правильно та збалансовано харчуватися, займатися будь-яким спортом та фізичними навантаженнями. А краще все в комплексі. Тобто ви будете втрачати вагу якщо витрата калорій буде більше ніж ви їх споживаєте.

Спалювання жиру – що для цього потрібно

целюліт до та післяЩоб жирові клітини (адипоцити) почали розщеплювати жир та “ділитися” ним як паливом для будь-яких потреб в організмі, вони повинні отримати команду від ліполітичних гормонів. Це може бути адреналін, глюкагон, кортизол, соматотропін. І чим активніше кровопостачання в організмі (особливо в генетично закладених зонах накопичення жиру – стегнах, животі, сідницях), тим більше гормонів дістанеться до жирових клітин, і тим активніше вони будуть розщеплюватися. У цьому сенсі масаж, як фізіотерапевтична процедура, просто незамінний, якщо ви хочете прискорити і помітно полегшити процес схуднення. Масаж під час процесу схуднення буде прискорювати обмінні процеси, а також допомагати виводити токсини та зайву рідину з тіла. Також для виведення рідини може допомогти такі процедури як фіто бочка, а також хамам або сауна.

Проте не кожен масаж однаково ефективний для зниження ваги. Загальний, класичний, а також релаксуючий масаж, в першу чергу знімає м’язову напругу, допомагає розслабитися, зміцнює організм загалом і сприятливо впливає на загальний стан організму.

Але саме для схуднення добре підходять коригуючі та моделюючі масажі типу антицелюлітного, лімфодренажного, баночного, вакуумно-роликового, медового, також апаратні масажі які сприяють покращенню фігури. Спеціальні техніки масажу та унікальні прийоми сприяють:

– Поліпшенню мікроциркуляції речовин в тілі
– Стимуляції кровотоку в жирових тканинах і прискоренню ліполізу (розщеплення жирових клітин у підшкірній клітковині).
– Збагаченню клітин киснем, що забезпечує оновлення тканин
– Поліпшенню метаболізму та детоксикації організму, що є чудовим засобом прискорити зменшення об’ємів та ваги
– Підвищенню еластичності та пружності шкіри, а також її підтяжці. Адже під час схуднення буде залишатися розтягнута шкіра.
– Розвитку і відновленню м’язової тканини, так жирова тканина поступово буде перетворюватися на м’язову
– Зміцненню імунітету, менша вага, гарний м’язовий корсет, нормалізація тиску та обмінних процесів забезпечать загальне здоров’я всьому організму.
– Служать ефективним антистресовим засобом, і це не тільки про зовнішність. Фізична активність сприяє активізації певних гармонів які зменшать стурбованість та додадуть впевненості в собі.

За відгуками і результатами, коригуючі масажі дійсно дозволяють знизити прояв целюліту, розтяжок, підтягнути шкіру після ліпосакції та різкого схуднення, також завдяки масажу зменшується відкладення солів в суглобах, покращується рухливість та гнучкість.

Обравши певний масаж дійсно можна схуднути, якщо підходити до вирішення проблеми комплексно, поєднавши масаж з харчуванням, та фізичною активністю. Сама по собі процедура не прибирає зайві кілограми, але реально допомагає схуднути при виконанні рекомендацій і комплексу процедур. Головне, після того як розщеплені жирові молекули (тригліцериди) потрапили в кров і лімфоток, вчасно їх вивести. Наприклад, трансформувати в енергію для нарощування м’язів, тобто позайматися фізично. В іншому випадку, жир всмокчеться назад або осяде на стінках судин у вигляді холестеринових бляшок, що призведе до інших проблем зі здоров’ям, та проявами зайвої ваги.

Лімфодренаж — головний помічник при схудненні

Зайва вага, целюліт, набряки — це все результат зношування, засмічення і уповільнення лімфатичної системи. Міжклітинна рідина  тобто лімфа, яка нейтралізує і допомагає виводити назовні всі шлаки, токсини і продукти розпаду, з роками вже не так добре справляється з обміном речовин, тому лімфодренажний масаж покликаний покращити лімфоток в тілі.

Якщо ви поставили собі за мету схуднути, підтягнути шкіру, позбутися целюліту, набряків, перших ознак варикозу, насамперед, потрібно налагодити здоровий спосіб життя і включити лімфодренажний масаж у доглядову програму. Такий вид масажу краще проходити курсом 1-2 рази на рік, особливо людям після 35 – 40 років.

Ручний або апаратний (пресотерапія, LPG, Starvac та інші різновиди апаратного масажу), лімфодренаж надає загальнозміцнювальну дію, відновлює нормальний лімфоток, перезапускає обмін речовин, допомагає скинути вагу та покращити стан шкіри – підтягнути та зробити її більш пружною, позбутися набряків як на кінцівках так і на обличчі. Для оптимального результату рекомендують проходити курс лімфодренажного масажу з 10-12 процедур. Також окремо можна замовити лімфодренажний масаж обличчя, який не тільки прибере набряки під очима, а також зменшить зморшки.

Підтятяжка шкіри, та зменшення проявів целюліту:

Будь-який масаж приносить користь організму, якщо до нього немає протипоказань. Ми вже з’ясували, як відбувається схуднення і яку роль у цьому процесі відіграє масаж. Але масаж впливає не тільки на зменшення ваги, а також на шкіру та її стан. Зайва вага часто супроводжується нерівним рельєфом, апельсиновою кіркою, розтяжками, в’ялістю, передчасним старінням, та взагалі не здоровим виглядом шкіри. Щоб її підтягнути і позбутися целюліту, також можна використовувати масаж.

Медовий масаж

Особливість медового масажу полягає в тому, що детокс організму відбувається через шкіру за допомогою натурального меду. Завдяки в’язкості солодкого адсорбенту і спеціальним технікам відбувається глибоке очищення шкіри. Чим інтенсивніші прийоми, тим більше токсинів, шкірного сала і продуктів розпаду виводиться. Але не дивлчись на таку солодку назву, цей масаж може викликати не приємні та больові відчуття. Також треба читати відгуки про майстра який виконує такий масаж, адже при не вірному виконанні можуть виникати синці, або інші пошкодження верхнього шару шкіри. Також враховуйте що після такого масажу обов’язково треба прийняти душ, адже ваша шкіра буде вкрита медом.

Антицелюлітний медовий масаж

Досить енергійний та сильний масаж який стимулює кровообіг та зміцнюють судини, а також розбиває жирові клітини які спричиняють целюліт. Вже за декілька сеансів ви побачите позитивні зміни в дзеркалі, звичайно за умови що ви дотримаєтесь рекомендацій по харчуванню та будете мати певну фізичну активність.

За антицелюлітним ефектом медовий метод в рази перевершує навіть сауну і хаммам, якщо робити такий масаж курсом, а не одним візитом до масажиста. Також треба врахвувати що деякі люди мають алергію на мед, тому якщо у вас алергія на мед, краще робити інший вид корегуючого масажу, наприклад звичайний антицелюлітний масаж. Якщо протипоказань немає, то можете спробувати такий вид масажу та радіти покращенню вашого тіла. В Харкові такий вид масажу коштує від 700 до 1000 грн за одну процедуру, тривалість процедури від 40 до 60 хв. Але ми пропонуємо брати такий вид масажу курсом, адже при купівлі курсу масажу, багато салонів та СПА центрів надають знижки.

Ручний антицелюлітний масаж

Ручний антицелюлітний масаж також є ефективним методом для боротьби з целюлітом і покращенням стану шкіри. Спеціальні техніки і прийоми допомагають розщеплювати жирові клітини, поліпшують кровообіг і лімфодренаж, підвищують тонус шкіри і сприяють її регенерації. Такий масаж можна робити як окремо, так і в комплексі з іншими методами догляду за шкірою для досягнення найкращих результатів. Ми пропонуємо розмочати курс антицелюлітного масажу з легкого лімфодренажу та фіто бочки. Це дасть змогу підготувати шкіру до інтенсивного впливу, що зменшить не приємні відчуття від масажу, а також зробить його біль ефективним. Зазвичай один сеанс антицелюлітного масажу триває від 40 до 60 хв, та коштує в Харкові від 600 до 800 грн. Такий вид масажу присутній у багатьох салонах краси, масажних кабінетах та спеціалізованих салонах масажу та СПА.

Протипоказання до масажу для схуднення

Незважаючи на користь для здоров’я та покращення фігури, є певні застереження до корегуючих видів масажу, їх важливо враховувати при виборі масажу:

 • Вагітність, особливо на пізніх термінах
 • Гострі вірусні захворювання, що проходять з підвищенням температури тіла
 • Певні онкологічні захворювання, у такому випадку краще замовити консультацію лікаря
 • Складні стадії варикозного розширення вен, при сильно виражених венах і сильних набряках.
 • Запальні та відкриті ураження шкіри, а також деякі косметологічні процедури які проведені на передодні масажу.
 • Підвищений артеріальний тиск

Перед масажем з метою схуднення переконайтеся, що вам можна його робити. Обов’язково проконсультуйтеся з майстром, особливо якщо вас щось турбує. В нашому салоні в Харкові ви можете замовити всі види мануального масажу для зменшення ваги та корекції фігури.

Що ще допоможе схуднути, окрім масажу

Якщо ви хочете схуднути та підтягнути шкіру не тільки на деякий час, але й закріпити результат, займайтеся собою комплексно адже курс масажу поліпшить стан тілали ше на деякий час. Ось декілька порад:

 • Більше рухайтеся – рух це життя! Недостатню рухливість і сидячу роботу рекомендують урізноманітнювати фітнесом, або хоча б прогулянками не менш ніж на 10000 кроків.
 • Пийте достатню кількість води щодня. Але саме води, бо газовані напої, кава та чай тут не враховуються, скоріше навпкаки погіршать вашу фігуру.
 • Збалансуйте та здорове харчування. З раціоном і меню допоможуть кваліфіковані дієтологи, а якщо ви ще не маєте своєї дієти то не переїдайте, не їште на ніч, та приймайте їжу малими порціями 4-5 разів на день.
 • Відмовтеся від шкідливих звичок: куріння, алкоголь на 100% не допомагають вашому тілу стати струнким та здоровим
 • Більше розслабляйтеся і не нервуйте. Коли ви не нервуєте то організм виділяє певні гормони які сприяють накопиченню жиру. Тому якщо ви маєте нервове напруження спробуйте СПА процедури, які не тільки приємні а також корисні.
 • Здоровий сон щодня. Намагайтеся засинати в один і той же час, створіть умови в яких ви будете спати якісно, та не прокидатися по серед ночі.

Всі види масажних послуг, в Харкові ви можете отримати в нашому салоні масажу INSAY, кожного дня. Для цього вам потрібно лише нам зателефонувати або забронювати обрані послуги на нашому сайті.

Поділитися:

Читайте також

Японський манікюр в Харкові
Новини

Японський манікюр що це?

Японський манікюр в Харкові Натуральність кольору, та матеріалів, менше декоративної косметики та природня краса, є наразі основним трендом не тільки

Докладніше »