UA | RU

Класичний масаж в Харкові та його властивості

20 Вересня, 2023

Класичний масаж в Харкові:

Класичний масаж є одним з найпопулярніших та найпоширеніших видів масажу, який застосовується для поліпшення загального самопочуття та здоров’я людини. Його використовують та полюбляють як жінки так і чоловіки, молодь та люди похилого віку.классическии массаж

Класичний масаж в Харкові доступний у багатьох салонах краси, масажних кабінетах та спа-центрах, а також його роблять приватні масажисти в кабінетах або вдома. Цей вид масажу здатний заспокоїти м’язи, зняти напругу, покращити кровообіг та лімфодренаж. Його використовують для зняття болю, стресу, покращення рухової активності та загального самопочуття, також це невід’ємна частина профілактики багатьох захворювань та сильного імунітету.

Під час класичного масажу використовуються та застосовуються різні прийоми та техніки: такі як глибоке розтирання, втирання, легке виштовхування та розтягування м’язів. Масажисти володіють технікою, яка дозволяє їм точно локалізувати проблемні ділянки тіла та працювати над ними для поліпшення кровообігу та полегшення болю, відновлення або поліпшення рухливості суглобів. Але серед людей такий масаж найчастіше асоціюється з масажем спини та попереку, що є помилковим. Класичний масаж охоплює усе тіло, за потреби масажист може зробити акцент на спини або іншу частину тіла.

Які переваги є у класичного масажу:

Переваги класичного масажу включають покращення м’язового тонусу та гнучкості, зняття болю та набряків, поліпшення функціонування нервової системи та загального самопочуття. Він також може сприяти зняттю стресу та покращенню якості сну, досить часто лікарі застосовують цей вид масажу у поєднанні з іншими методами лікування.

Класичний масаж, найчастіше включає усі часини тіла: ноги, руки, шию поперек та спину. Хоча досить часто обирають тільки спину та поперек, які є найуразливішими до болі та травм. Це трапляється через доволі пасивний образ життя та слабий м’язовий корсет. В Харкові різноманітні салони масажу пропонують як масаж всього тіла так і окремих частин тіла тому ви маєте змогу отримати як загальний масаж та і суто масаж спини від різних але фахових та професійних масажистів.

Якщо ви шукаєте місце для класичного масажу в Харкові, рекомендую звернутися до рекомендованих салонів краси та спа-центрів, або до нашого салону масажу Insay, у центрі міста Харків. Якщо у вас є потреба та бажання забронювати час та день для масажу, то ви це можете зробити на нашій сторінці з контактами, а на сторінці з нашими майстрами обрати свого масажиста.

Протипоказання до класичного масажу

  1. Гострі захворювання та інфекції: У разі гострих захворювань, таких як грип, ГРВІ, висока температура, ангіна, масаж може призвести до загострення стану.
  2. Погана загальна фізична форма або висока втомленість: Якщо людина відчуває сильну втомленість, класичний масаж може бути надто інтенсивним для її організму.
  3. Травми, розриви чи перелами: Важливо уникати масажу в області травм або на місцях, де є кісткові перелами або розриви м’язів.
  4. Підозра на онкологічні захворювання: Масаж може розповсюджувати ракові клітини, тому його не рекомендується проводити при підозрі на ракові захворювання.
  5. Специфічні шкірні захворювання: Це можуть бути різні види дерматиту, інфекції шкіри або висипи.
  6. Тромбози та тромбофлебіти: Масаж не рекомендується при наявності тромбозів або тромбофлебітів, оскільки може призвести до розриву тромбу та інших ускладнень.
  7. Гіпертензія або низький кров’яний тиск: В разі високого або низького кров’яного тиску, потрібно обов’язково поговорити з лікарем перед проведенням масажу.
  8. Вагітність (особливо у перший та третій триместр): Вагітні жінки повинні отримувати масаж від кваліфікованого фахівця, який має досвід роботи з вагітними.
  9. Серйозні хвороби внутрішніх органів: У разі хвороб серця, печінки, нирок та інших серйозних захворювань, перед проведенням масажу потрібно проконсультуватися з лікарем.

Це загальний список, і завжди рекомендується звертатися до кваліфікованого масажиста чи лікаря для індивідуальних порад щодо проведення масажу в конкретному випадку, також попередити масажиста про певні проблеми які вам відомі. Хронічні захворювання, алергії, травми та інші стани здоров’я які можуть впливати на масаж.

Поділитися:

Читайте також

Що таке масаж Гуаша
Новини

Що таке масаж Гуаша

Що таке масаж Гуаша? Це витончена та вікова традиція китайського мистецтва догляду за шкірою, що використовує спеціальні інструменти для проведення

Докладніше »
Масаж для підлітків
Новини

Масаж для підлітків

Масаж для підлітків та дітей Підлітки часто переживають інтенсивний фізичний та емоційний стрес у зв’язку з розвитком та змінами у

Докладніше »