UA | RU

Класичний масаж в Харкові та його властивості

20 Лютого, 2024

Класичний масаж в Харкові:

Класичний масаж є одним з найпопулярніших та найпоширеніших видів масажу, який застосовується для поліпшення загального самопочуття та здоров’я людини. Його використовують та полюбляють як жінки так і чоловіки, молодь та люди похилого віку.классическии массаж

Класичний масаж в Харкові доступний у багатьох салонах краси, масажних кабінетах та спа-центрах, а також його роблять приватні масажисти в кабінетах або вдома. Цей вид масажу здатний заспокоїти м’язи, зняти напругу, покращити кровообіг та лімфодренаж. Його використовують для зняття болю, стресу, покращення рухової активності та загального самопочуття, також це невід’ємна частина профілактики багатьох захворювань та сильного імунітету.

Під час класичного масажу використовуються та застосовуються різні прийоми та техніки: такі як глибоке розтирання, втирання, легке виштовхування та розтягування м’язів. Масажисти володіють технікою, яка дозволяє їм точно локалізувати проблемні ділянки тіла та працювати над ними для поліпшення кровообігу та полегшення болю, відновлення або поліпшення рухливості суглобів. Але серед людей такий масаж найчастіше асоціюється з масажем спини та попереку, що є помилковим. Класичний масаж охоплює усе тіло, за потреби масажист може зробити акцент на спини або іншу частину тіла.

Які переваги класичного масажу:

Переваги класичного масажу включають покращення м’язового тонусу та гнучкості, зняття болю та набряків, поліпшення функціонування нервової системи та загального самопочуття. Він також може сприяти зняттю стресу та покращенню якості сну, досить часто лікарі застосовують цей вид масажу у поєднанні з іншими методами лікування.

Класичний масаж, найчастіше включає усі часини тіла: ноги, руки, шию поперек та спину. Хоча досить часто обирають тільки спину та поперек, які є найуразливішими до болі та травм. Це трапляється через доволі пасивний образ життя та слабий м’язовий корсет. В Харкові різноманітні салони масажу пропонують як масаж всього тіла так і окремих частин тіла тому ви маєте змогу отримати як загальний масаж та і суто масаж спини від різних але фахових та професійних масажистів.

Якщо ви шукаєте місце для класичного масажу в Харкові, рекомендую звернутися до рекомендованих салонів краси та спа-центрів, або до нашого салону масажу Insay, у центрі міста Харків. Якщо у вас є потреба та бажання забронювати час та день для масажу, то ви це можете зробити на нашій сторінці з контактами, а на сторінці з нашими майстрами обрати свого масажиста.

Протипоказання до класичного масажу

  1. Гострі захворювання та інфекції: У разі гострих захворювань, таких як грип, ГРВІ, висока температура, ангіна, масаж може призвести до загострення стану.
  2. Погана загальна фізична форма або висока втомленість: Якщо людина відчуває сильну втомленість, класичний масаж може бути надто інтенсивним для її організму.
  3. Травми, розриви чи перелами: Важливо уникати масажу в області травм або на місцях, де є кісткові перелами або розриви м’язів.
  4. Підозра на онкологічні захворювання: Масаж може розповсюджувати ракові клітини, тому його не рекомендується проводити при підозрі на ракові захворювання.
  5. Специфічні шкірні захворювання: Це можуть бути різні види дерматиту, інфекції шкіри або висипи.
  6. Тромбози та тромбофлебіти: Масаж не рекомендується при наявності тромбозів або тромбофлебітів, оскільки може призвести до розриву тромбу та інших ускладнень.
  7. Гіпертензія або низький кров’яний тиск: В разі високого або низького кров’яного тиску, потрібно обов’язково поговорити з лікарем перед проведенням масажу.
  8. Вагітність (особливо у перший та третій триместр): Вагітні жінки повинні отримувати масаж від кваліфікованого фахівця, який має досвід роботи з вагітними.
  9. Серйозні хвороби внутрішніх органів: У разі хвороб серця, печінки, нирок та інших серйозних захворювань, перед проведенням масажу потрібно проконсультуватися з лікарем.

Це загальний список, і завжди рекомендується звертатися до кваліфікованого масажиста чи лікаря для індивідуальних порад щодо проведення масажу в конкретному випадку, також попередити масажиста про певні проблеми які вам відомі. Хронічні захворювання, алергії, травми та інші стани здоров’я які можуть впливати на масаж.

Чим відрізняється класичний масаж від SPA масажу:

Багато хто обирає масаж не розуміючи в чому різниця та яка мета того чи іншого масажу. Майже всі масажі можливо розділити на два види: класичні та СПА масажі.

Класичні масажі або загальні:

Основна мета – інтенсивне опрацювання суглобів та м’язів, зняття спазмів, поліпшення рухливості, зменшення проявів остеохондрозу та його профілактика. Іноді такі масажі можуть бути не дуже приємні та навіть викликати больові відчуття на наступний день після масажу.

SPA та екзотичні масажі:

Основна мета – отримання задоволення від дотику, та атмосфери під час сеансу масажу. Зазвичай такі масажі проходять в оточені свічок, заспокійливої музики, приємного освітлення та арома олій. Для таких процедур застосовують Тайські та Балійські техніки масажу, також можуть використовувати різноманітні косметичні засоби, також такі процедури розповсюджені для пари.

Також треба враховувати що класичні, а особливо лікувальні масажі зазвичай зустрічаються в лікувальних установах, або спеціалізованих закладах, а SPA послуги навпаки найчастіше є в SPA салонах. Доречі, такі салони доволі часто мають не тільки масажі, а також водні процедури, нейл бари зі всіма послугами для ручок та ніжок.

Поділитися:

Читайте також

Японський манікюр в Харкові
Новини

Японський манікюр що це?

Японський манікюр в Харкові Натуральність кольору, та матеріалів, менше декоративної косметики та природня краса, є наразі основним трендом не тільки

Докладніше »