Курс масажу, чи единоразово процедура:
Не секрет, що масаж потрібно робити курсом – це дозволить одержати стійкі, результати. Лікарі дають усереднену рекомендацію раз на півроку, але є й інші нюанси, які треба знати. Отже, яка вона – належна терапія для здоров’я спини та хребта, та інших частин тіла. Як часто мають проводитися лікувальні та профілактичні сеанси, та наскільки ефективна терапія в принципі. Окремо розглянемо рекомендації щодо проходження профілактичних курсів масажу.
Мануальні техніки
Мануальний або ручний масаж виконує майстер в обладнаному масажному кабінеті. Зазвичай масажний кабінет обладнано масажним столом, умивальником та душовою кабіною. Він проводить огляд, дає рекомендації, враховує стан здоров’я, вік, спосіб життя пацієнта, наявність хронічних захворювань. Потрібно поставити чітку мету – яку проблему має вирішити курс масажу. Це може бути терапія, профілактика, реабілітація, комплексне лікування певних захворювань.
Види мануального масажу
До таких масажів можно віднести всі види масажу які виконуються без додаткового обладнання, та засобів або приладів. Масажі які масажист виконує руками також є найбільш відомими і найчастіше зустрічаються у повсякденні, до таких масажів відносяться:
- спортивні масажі
- антицелюлітні
- класичні
- лімфодренажні
- масаж обличчя
- масаж стоп та ніг
- також СПА масажі
Як часто робити масаж з урахуванням призначення:
- Лікувальний. Завдання – покращення стану здоров’я, робота з певними органами та системами. Ймовірні неприємні, навіть болючі відчуття. У середньому курс складається з 12 сеансів, але за потреби він може бути продовжений. Обов’язковою є перерва між сеансами 1-2 дні. Між курсами витримують паузу 3-6 місяців.
- Класичний. Потрібний для покращення загального тонусу, підвищення рівня бадьорості та енергії. Процедури розслаблюють, покращують мікроциркуляцію крові, усувають застої лімфи та відновлюють нормальне живлення тканин. Курс масажу складається із 10-12 процедур, робити їх можна щодня або з невеликими інтервалами. Найбільш відомий серед наших гостей вид класичного масажу – наприклад масаж спини та шийно-коміркової зони, також загальний масаж всього тіла.
- Профілактичний. Гальмує прогресування захворювань. Процедура складається із 10-12 сеансів, які проводяться з не великими інтервалами. Для досягнення стійкого терапевтичного ефекту слід проходити курси по півроку.
- Банковий. Відновлює циркуляцію лімфи, крові, усуває набряки, застійні явища. Після процедури можуть залишатися характерні сліди – синці. Також сеанси можуть бути болючі. Зате банковий масаж ефективний, тривалість курс масажу становить 10 днів, паузу між сеансами витримують від кількох днів до тижня. Курси закріплення результату рекомендовано проходити щорічно.
- Акупресурний. Інша назва техніки – Шіацу. Її суть полягає у впливі на біологічно активні точки організму, які у проекції пов’язані з внутрішніми органами людини. Проводити процедуру має грамотний спеціаліст. Курс складається з 15 сеансів у середньому, але може бути і меншим за показаннями.
- Косметичний. Такий масаж роблять для покращення стану шкіри тіла, обличчя. Він уповільнює процеси старіння, покращує харчування киснем та кров’ю. Як часто курси масажу цього типу потрібно робити – програмою двічі на рік, по 10 сеансів у курсі (можна більше).
- Спортивні. Методика розроблялася для спортсменів, які змушені постійно зазнавати підвищених фізичних навантажень. Ви знімете м’язові напруження, зажими, розслабите м’язи та прискорите їх відновлення після навантажень. Професійним спортсменам потрібно проходити такий масаж кілька разів на тиждень, оптимально – на постійній основі.
- Сполучнотканинний. Процедура відновлює кровообіг у сполучній тканині та клітковині підшкірного типу. Лікувальний ефект, тривалість одного сеансу 20 хвилин. За показаннями процедуру роблять 2 рази на тиждень чи стандартними курсами.
Рекомендації щодо проходження апаратного масажу:
Апаратні масажні процедури теж високо потрібні серед дітей та дорослих. Як часто можна використовувати спеціальні прилади, крісла? По-перше, потрібно враховувати показання лікаря та не перевищувати рекомендований час одного сеансу. По-друге, не забувайте про інтенсивність дії. По-третє, одна річ – лікувальний медичний масаж або інші – профілактичні, spa та розслаблюючі масажі.
Пройти курс масажу спини апаратного типу потрібно від початку до кінця – інакше стійких результатів не буде. Для релакс-процедур не має певних рекомендацій, їх зазвичай рекомендують тоді коли ви втомилися морально і фізично, необхідно зняти зажими, блоки в м’язах. Обов’язково прислухайтеся до свого стану та внутрішніх відчуттів. Сильний дискомфорт – привід проконсультуватися із фахівцем.
Якщо ви потребуєте масажу, одноразово або курсом, тоді запрошуємо вас до наших майстрів. Вони зможуть вас проконсультувати та підібрати необхідний масаж.
Курс масажу для схуднення
Масажі для схуднення наприклад антицелюлітний або лімфодренажний дадуть бажаний результат тільки у випадку регулярного відвідування салону масажу або приватного масажиста. Масаж треба робити не менше 2 разів на тиждень, та дотримуватись рекомендацій під час проходження курсу масажів.
Під час проходження курсу треба дотримуватись питного режиму, та певного режиму харчування а також бажано додати певні водні процедури такі як: фіто бочка, сауна, гідро-масажна ванна тощо.
Також треба враховувати яка причина надмірної ваги, від цього залежить техніка та засоби які застосовує майстер масажу.