UA | RU

Зігріваюче СПА

Для однієї людини

Все необхідне видається

180 хв

Найчастіше обирають

Ціни на масаж:

3950 грн
/ 180 хв
Програма котра підходить як чоловіку так і жінці. Кожна процедура цієї програми дарує вам тепло від самого початку до завершення програми. Перші теплі емоції ви отримаєте від нашої чарівної фіто бочки та різноманіття трав, наступним кроком стане тепле шоколадне обгортання зі скрабом. Перлиною програми є балійський масаж теплими трав’яними мішечками, масаж обличчя та маска.
Зігріваюче СПА

Що входить до програми

 1. Прогрівання в фіто бочці
 2. Шоколадне обгортання зі скрабуванням
 3. Масаж мішечками
 4. Масаж обличчя та маска
 5. Чай з солодощами

Чому варто спробувати

 1. Зняття напруження
 2. Прогрів м’язів та суглобів
 3. Покращення стану шкіри
 4. Зменшення набряків
 5. Гарний настрій гарантовано

ТАКОЖ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

Тепло та користь – Загріваюче СПА

Це саме та процедура яка дарує теплі емоції в прямому та переносному сенсі. Наші гості замовляють Зігріваюче CПА найчастіше коли на вулиці стає прохолодно і це не дивно. Кожна процедура яка входить до цієї СПА програми має зігріваючі властивості, навіть сам масаж виконується за допомогою спеціальних мішечків які розігрівають перед початком масажу. Тому якщо однією фразою описати цю програму то це – тепло та користь, та відпочинок у стилі СПА.

Чим корисне прогрівання тіла

 • Підвищення ефективності тренувань: Перед фізичною активністю прогрівання є надзвичайно важливим. Воно допомагає підготувати м’язи та суглоби до навантаження, що дозволяє уникнути травм, також це підвищує ефективність масажу.
 • Зміцнення імунної системи: Проведення ефективного прогрівання стимулює кровообіг та сприяє поліпшенню роботи імунної системи. Це робить вас менш схильними до захворювань, та прискорює обмін речовин в організмі
 • Зменшення стресу та покращення психологічного стану: Тепле прогрівання м’язів може сприяти розслабленню і зниженню рівня стресу. Це допомагає покращити загальний психо-емоційний стан, також такі процедури врливають на якість сну.

Як проходить СПА програма

Перші теплі емоції та відчуття від програми “Зігріваюче СПА” вас очікують під час процедури у нашій фіто бочці, яка підготує тіло до масажу, відкриє пори, завдяки чому ви трохи спітнієте. Процедура триває 15-20 хвилин. Під час цієї процедури бажано випити склянку води або зеленого чаю. Також до бочки додають різноманітні трав’яні суміші. Тому окрім користі від тепла ви також отримуєте арома терапію.

Наступною процедурою стане тепле шоколадне обгортання та скрабування тіла. Завдяки цим процедурам ваша шкіра очистится та насититься корисними речовинами. Ефект буде дуже помітний на дотик – пружність, та шовковистість шкіри гарантовано.

Головною частиною вашої програми – Зігріваюче СПА стане масаж балійський масаж трав’яними мішечками. Масаж виконується за допомогою спеціальних мішечків, в середині яких знаходиться суміш трав, сіль, а також можуть бути додані різні спеції. Мішечки перед застосуванням розпарюють, після чого майстер за допомогою натискань теплими мішечками починає масажувати ваше тіло. Масаж виконується на всьому тілі, також під час процедури кімната наповнюється приємним ароматом трав. Наслідком такого масажу є зменшення або повне зникнення болі в суглобах, профілактика распіраторних захворювань, заспокоєння та зменшення стурбованості.

На завершення вашої програми “Зігріваюче СПА” масажист запропонує дуже корисну процедуру – парафінотерапію. Ця процедура поєднує в собі лікувальні та косметичні властивості. Та застосовується для поліпшення стану шкіри на руках та ногах. Особливо корисною уя процедура є під час прохолодної погоди.

Зігріваюче СПА у подарунок

Така програма стане чудовим подарунком для тих хто цінує гарний масаж, а також процедури для шкіри та відпочинок у стилі СПА. Щоб замовити таку програму на подарунок, достатньо замовити подарунковий сертифікат в нашому салоні. Сертифікат може бути онлайн або офлайн, що робить його зручним та корисним подарунком який запам’ятають на довго.

Якщо ви бажаєте обрати інші масажі або СПА програми, то у нашому салоні існує більше 20 видів масажу, для чоловіків та жінок, програми для пари, програми з корекції фігури та ваги.

 

Поділитися:

Хочете дізнаватись першими про наші новини, та пропозиції підпишись на наш Instagram