UA | RU

Як зменшити об’єми тіла

5 Березня, 2024

Питання яке хвилює багатьох – як зменшити об’єми тіла

Весна, це той період коли багато людей починають приводити своє тіло до ладу, та стискаються з питанням: Як зменшити об’єми тіла? Адже взимку фізична активність зменшується, а свята спричиняють підвищене споживання багатої кількості їжі та алкоголю. Що в свою чергу призводить до відкладення жиру та збільшенню об’ємів тіла, та погіршенню як загального самопочуття так і зменшенню самооцінки та впевненості в собі.

Саме тому ми можемо спостерігати підвищений попит на послуги фітнес клубів, спортивних залів, дієтологів та масажі з корекції фігури саме на весні. Давайте спробуємо розібратися які саме процедури наблизять до мети та стрункого тіла, та щоб це не нашкодило здоров’ю.

Види масажу для зменшення ваги:

Насамперед такі процедури можливо поділити на дві загальні категорії: апаратні та мануальні. Кожен з цих видів масажу та процедур має свої переваги та недоліки. Апаратні процедури відносно сучасний вид масажів, порівняно з мануальними техніками. Основним недоліком апаратних технік є те що поки не можливо сказати що це на 100% безпечно для організму та тіла. Хоча також можна зазначити що вони досить ефективні саме для зменшення об’ємів.

Апаратні масажі для зменшення ваги та об’ємів тіла

Назва говорить сама за себе, для таких процедур використовують різноманітні апарати та прилади. Які впливають на різні частини тіла.

LPG масаж, або мануальні техніки?

Мабуть один з найпоширеніших апаратних масажів є LPG масаж, або вакуумно-роликовий масаж. Масаж виконується спеціальним апаратом, який має насадки – маніпули для впливу на шкіру людини. Такі насадки поєднують вплив роликів які постійно проминають шкіру, та вакууму. Найближчим мануальним масажем до такого апарату є баночний масаж, в поєднанні з антицелюлітним масажем.

Мінусом такої процедури є той факт що апарат не відчуває де треба більше зусиль а де менше. Адже кожна людина індивідуальна, та має свої особливості. Так звичайно апарат має певні програми та налаштування, але він ніколи не зможе відчути те що відчуває масажист своїми руками коли торкається тіла.

Також великими мінусом майже всіх апаратних масажів є майстри, а точніше їх освіта та досвід. Досить рідко майстри мануального масажу переходять до апаратних масажів, тоді хто ж виконує такі масажі? На жаль, такі апарати продають майже будь кому, надаючи курс навчання по роботі з самим апартом, незважаючи на освіту майбутнього майстра та досвід роботи з тілом.

Саме тому такий масаж є досить дешевою процедурою, та має велику кількість об’яв від приватних майстрів, які не мають профільної освіти. Тому навіть якщо сам апарат не є шкідливим та дійсно може зменшити об’єми тіла, за умови правильного використання. Ніхто не дасть гарантії що майстер знає анатомію та фізіологію людини.

Але… Якщо Ви звернулися до центру апаратних масажів, або салону який спеціалізується на таких масажах, то майже на 100% ви отримаєте гарний результат, особливо якщо в такому центрі також є послуги дієтолога, а також є косметолог який має право робити ін’єкції для прискореного спалення жиру.

Ручний або мануальний масаж для зменшення об’ємів

Такі масажі відомі досить давно, та довели свою ефективність. Найрозповсюдженішими видами таких масажів та процедур є:

Перевагами саме ручного масажу, є те що майстер масажу може регулювати вплив на шкіру та тіло спираючись на індивідуальні потреби клієнта, стан шкіри, та проблемні зони до яких треба приділити більше чи менше уваги. Також масажист який має досвід та фахову освіту проведе процедури без шкоди для здоров’я та вашого самопочуття. Адже різке зменшення ваги та об’ємів не є корисним для організму. Наприклад різке зменшення ваги призводить до розтягнутості шкіри, яка буде мати не красивий вигляд.

Для чого робити антицелюлітний масаж

Целюліт це прояви видимої жирової тканини на шкірі, також це називають “апельсиновою шкіркою”. Найчастіше з такою проблемою стикаються жінки, це пов’язано з жіночими гармонами, а також структурою сполучної тканини саме у жінок.

Такий масаж є спеціалізованим масажем, який глибоко впливає на тканини уражені целюлітом, та руйнує жирові тканини, а також відновлюючи кровообіг в цих частинах тіла. Також це природний засіб позбавитися від проявів целюліту без шкоди здоров’ю

Треба зазначити що такий масаж буде мати результат тільки за умови певної кількості сеансів, тому що за одну процедуру досягти результату буде не можливо. Скільки сеансів знадобиться визначається для кожної людини окремо, але з нашого досвіду не менше п’яти сеансів.

Також такий масаж можливо робити тільки для певних частин тіла, наприклад для: стегон та сідниць, рук та плечей або інших частин де є прояви целюліту. Тривалість одного сеансу від 30 хв і довше. Після перших сеансів результати будуть більш помітні, ніж на в кінці курсу масажу. Це пов’язано з тим що на перших сеансах буде виводитись зайва рідина з тіла, яка дає значні об’єми. Також після перших сеансів можуть виникати болісні відчуття, адже масаж також впливає на м’язи які поступово прийдуть в тонус, та підтягнуться.

Поділитися:

Читайте також

Що таке SPA
Новини

Що таке СПА

Що таке СПА Твердження, що відпочити та розслабитися можна лише на далеких морських берегах та в екзотичних країнах є помилковим.

Докладніше »