UA | RU

Седативний масаж від стресу

2 Січня, 2024

Седативний масаж проти стресу:

Всі втомлені та напружені, на жаль така реальність. Факторів які будуть тільки поглиблювати нервове виснаження менше не стає. Що поступово може призвести до стресу та нервового виснаження, погіршити сон, та взагалі позбавити людину якісного життя. Саме для того щоб цього не трапилось використовують седативні засоби. Так звичайно є медикаментозні методики, але ми пропонуємо у першу чергу використовувати седативний масаж, або релакс масаж.

Що таке стрес та як він впливає на людину:

Стрес – це фізіологічна або психологічна реакція організму на виклик або зміну в зовнішньому середовищі, яка вимагає адаптації. Він може бути корисним, адже сприяє підвищенню пильності та мобілізації ресурсів для подолання труднощів. Однак, якщо стрес є постійним або надмірним, він може призвести до негативних наслідків для здоров’я, коли нервова система перенапружується і вже не може підтримувати таке навантаження, і це має певні прояви котрі описані нижче. 

Симптоми стресу та нервового виснаження:

 • Фізичні симптоми: Головний біль, м’язова напруга, шлунково-кишкові розлади, підвищений або знижений апетит, безсоння, підвищений або знижений артеріальний тиск.
 • Психічні симптоми: Роздратованість, тривога, панічні атаки, почуття винуватості, втрата інтересу до раніше улюблених занять, зниження самооцінки.
 • Іноді людина переходить у так званий ступор, та замикається в собі. У такому стані знижується апетит, зникає бажання щось робити та доглядати за собою.

стресТому, те що ви постійно втомлені, не можете засинати, або стали не ефективні на роботі зовсім не каже про те що ви поганий співробітник, або щось стали гірше робити. Проаналізуйте себе, чи не має у вас та ваших дітей, вище вказаних симптомів. Діти хоч і вміють швидше адаптуватися до змін, і їх психіка більш гнучка, водночас вона і більш крихка, і те що доросла людина, через деякий час просто не буде згадувати, проаналізує та зробить висновки – дитина може запам’ятати на все життя, і це буде в подальшому впливати на її розвиток.

Наприклад дитина може стати розсіяною, не може концетруватися на навчанні або якійсь задачі тому що її нервова система буде перенавантажена, може бути агресивною до інших дітей, таким чином захищаючись від ще більшого нервового навантаження.

Звісно є психологи, невропатологи, медикамента та взагалі відділення і лікарні спеціалізовані на таких проблемах і можуть запропонувати великий вибір седативних, заспокійливих засобів. Але будемо відверті не багато бажаючих ходити по лікарнях, тим паче водити дітей до психологів, и приймати пігулки для заспокоєння. Особливо коли такі рекомендації чуєш наприклад від виховательки у дитячому садочку, або від родичів. Спробуйте розпочати з декількох сеансів масажу. Седативний масаж має дуже гарний вплив як на дітей так і на дорослих. Доречі в нашому салоні є спеціалізовані масажі для дітей.

Ми ні в якому разі не відмовляємо звернутися до профільного спеціаліста, у разі виникнення суттєвих проблем, але всі ми знаємо що краще лікування – профілактика захворювань. А коли ця профілактика ще й приємна, то й вмовляти не треба нею скористатися. 

 

Профілактика нервових розладів та стресу – релакс масаж

Седативний масаж має потужний вплив на нервову систему і може стати ефективним інструментом для зняття стресу, розслаблення тіла та поліпшення загального самопочуття. Ось деякі приклади, яким чином седативний масаж впливає на нервову систему:

 • Зниження рівня стресу: Масаж допомагає знизити рівень гормону кортизолу, який виробляється в стресових ситуаціях. Він сприяє заспокоєнню і зниженню тривожності, а також може поліпшити настрій і стабілізувати нервову систему.
 • Стимуляція відповіді парасимпатичної нервової системи: седативний масаж активізує парасимпатичну нервову систему, яка відповідає за релаксацію та відновлення організму після стресу або фізичних навантажень які впливали на організм
 • Зняття м’язової напруги: Масаж допомагає розслабити м’язи, що може бути особливо корисним при накопиченій м’язовій напрузі внаслідок стресу або не зручній позиції тіла, один з проявів м’язового напруження у народі називають – “перекосило тіло” або “не можу розігнутися”
 • Збільшення кровообігу: Під час масажу збільшується кровообіг, що допомагає доставляти більше кисню та поживних речовин до органів і тканин. Це може поліпшити функціонування нервової системи та загальний стан організму, також поліпшить ефективність мозкової діяльності.
 • Вплив на ендорфіни: седативний масаж сприяє виробленню ендорфінів – природних “гормонів щастя”. Це може зменшити відчуття болю, покращити настрій і створити відчуття задоволення після процедури, і по іншому подивитися на ту чи іншу проблему, а може і знайти вихід зі складної ситуації.
 • Покращення сну: Масаж може допомогти зняти напруження і тривожність, що сприяє покращенню якості сну. Ви будете легше засинати, сон буде більш сталим, зранку ви будете прокидатися свіжими та відпочившими. Відновлення сну важливо для збалансованого функціонування нервової системи.
 • Підтримка психічного здоров’я: седативний масаж або релакс масаж, може сприяти відпусканню негативних емоцій та стресу, що допомагає підтримувати психічне здоров’я. Так під час масажу на організм впливають дотики та тепло рук майстра масажу що дуже позитивно впливає на психо-емоційний стан. Це можна порівнювати з обіймами, коли дитину обіймають – вона заспокоюється. 

Загалом, масаж має великий потенціал для підтримки здоров’я нервової системи та загального самопочуття. Проте, завжди рекомендовано звернутися до професіонального масажиста та у професійний масажний салон за консультацією.

Ось деякі техніки спа та седативних масажів:

 • Тайський масляний та Балійський масаж
 • Масаж мішечками
 • Арома масажі
 • Спеціальні Spa програми та ритуали
 • Спеціалізовані дитячі масажі

Звісно масаж має бути якісним, тому в салоні масажу Insay працюють фіхівці з медичною освітою, також вони проходили навчання на Балі, і на 100% вміють робити як класичні так і екзотичні Тайські та Балійські масажі. Якість звичайно полягає не тільки в майстрах, а і в атмосфері під час процедур. Тому в Insay кожна кімната має сучасний інтер’єр, обладнана усім необхідним устаткуванням, а також душовими кабінами, на час масажу Вам нададуть одноразову білизну, капці та рушник, за необхідності можливо одягати халат який також є у кожній кімнаті. Заспокійлива музика, аромат трав та олій, приглушене освітлення довершать ваш ідеальний масаж від салону масажу Insay

Доречі салон розташовано у самому центрі Харкова, поруч з метро Університет, є власна парковка та можливість розрахунку готівкою або карткою. Якщо ви бажаєте прийти всією родиною або з дитиною, то для дітей до 15 років діють знижки. Салон масажу чекає на вас кожного дня з 10 ранку до 8 вечора. 

Поділитися:

Читайте також

Спа процедури та спа ритуали
Новини

Спа процедури та ритуали

Спа процедури та ритуали в Харкові Харків, місто з багатою культурною спадщиною та економічним потенціалом, знаходиться в епіцентрі розвитку сучасних

Докладніше »