UA | RU

Масляний або традиційний Балійський масаж

15 Березня, 2024

Історія Балійського масажу:

Балійський масаж є традиційним масажем в Індонезії. Він відноситься до складових багатої культури Балі і відображає традиції, релігію та спосіб життя місцевих жителів. Його історія сягає глибокої давнини на нього мав вплив різних культур, що володіли Балі протягом століть. Багато елементів балійського масажу були запозичені з індійського масажу, особливо з аюрведи, китайської та тайської культури масажу.

Традиційний балійський масаж сполучає в собі різноманітні техніки і методи, такі як глибоке натискання, розтягування, активна і пасивна маніпуляція, а також робота з точками тиску на енергетичних лініях тіла, відомих як меридіани. Ці техніки сприяють відновленню енергетичного балансу, зняттю напруги та стресу, поліпшенню кровообігу та гнучкості м’язів.

У минулому балійський масаж використовували для полегшення фізичного та емоційного напруження, а також для підтримки загального здоров’я. Його техніка передавалася з покоління в покоління частіше в рамках сім’ї або монастирів. Традиційні балійські масажисти вивчали різні техніки і знання, що допомагали їм працювати з фізичним тілом та енергетичними системами людини. Також масаж на Балі є складовою релігії яку на Балі дуже шанують. Саме тому стати масажистом на Балі досить складне завдання, хоча зараз традиції трохи змінились, на що вплинула популярність Індонезії серед туристів.

У сучасному світі балійський масаж став популярним серед туристів, та набув розповсюдження по всьому світу, у багатьох масажних салонах, спа центрах, у Харкові такий масаж також є, і замовити його може кожен бажаючий у салоні масажу та СПА – INSAY.

Вплив масажу на людину:

Балійський традиційний масаж поєднує у собі відразу кілька східних масажних технік. Він гарантує розслаблюючу дію та насичує киснем шкіру, м’язи, внутрішні органи. Ефект від процедури комплексний, вона впливає на м’язовий тонус, знімаються негативні емоційні стани та стрес, покращується пам’ять, підвищується імунітет. Сам масаж виконується без одягу, тому майстер має безпосередній вплив на шкіру, також можуть виконувати масаж за допомогою масажних олій, трав’яних мішечків або масажних паличок.

Все залежить від того яку мету ви бажаєте досягти за допомогою масажу, та ваших побажань. Залежно від цього майстер обере одну з технік Балійського масажу. Як бачимо традиційний балійський масаж доволі різноманітний.

Масаж з арома олією:

Традиційний балійський масаж роблять із використанням арома або кокосової або інших традиційних масажних олій. Під час процедури майстер використовує натискаючі, поплескуючі та розтираючі дії, лодонь та ліктів Великими пальцями він впливає на біологічно важливі точки тіла, запускаючи відновлення. Це запускає кровопостачання внутрішніх органів та м’язових тканин, кров також починає краще насичувати щкіру що впливає на покращення її зовнішнього вигляду, та гальмує старіння.Масляный массаж

Інтенсивний приплив крові гарантує насичення тканин киснем та зняття м’язової напруги. Від класичного тайського балійський масаж відрізняється м’якістю та плавністю. Цінителі стверджують, що він знаходиться посередині між тайськими та традиційними техніками масажу.

Завітавши до салону масажу та спа у Харкові, та замовивши один з балійських масажів ви відчуєте легкість в тілі та приємне розслаблення після масажу. Саме таке відчуття виникає після сеансу. Насичена киснем кров проникає у всі м’язи та органи, пожвавлюючи їх та стимулюючи на більш інтенсивну роботу. При необхідності може використовуватися не тільки кокосова, але і ефірна олія для ароматерапії, щоб посилити ефект розслаблення.

Традиційний Балійський масаж поліпшує або усуває:

 • мігрені;
 • знімає головний біль;
 • допомагає впоратися з безсонням;
 • створює відчуття внутрішньої гармонії та спокою;
 • підвищує імунітет;
 • допомагає при хворобах ШКТ;
 • корисна при серцевій недостатності.

Це не повний перелік проблем, які вирішать майстри, які виконують балійські техніки масажів . Східна техніка поширена у десятках країн світу. Спочатку її практикували виключно на батьківщині, потім туристи випробували методику на собі та гідно оцінили її. Завдяки мандрівникам та туристам сьогодні традиційний балійський масаж доступний також у Харкові.

Балійський масаж в Харкові:

У INSAY цю техніку практикують майстри котрі мали навчання на Балі, про що мають відповідні сертифікати. Вони мають багаторічний досвід та знають особливості процедури. Поціновувачі, порівнюючи роботу майстрів у салоні масажу INSAY з технікою на самому Балі не помічають різниці, що свідчить про професіоналізм та досвід. Професійний підхід – це постійне навчання, та покращення навичок, а також увага до дрібниць – музики, світла, ароматів, та навіть темератури в кімнаті під час масажу.

Процедура проводиться з використанням масажних олій. За наявності алергії на конкретну ароматичну олію рекомендується заздалегідь сказати про це, перед початком масажу, тоді майстер використовує іншу олію або ж навіть запропонує інші  процедури. Головна відмінність балійської техніки – в особливостях мануального впливу, а не в оліях, що використовуються під час роботи. Однак при будь-якому масажі майстер застосовує олію, яка не залишає слідів на тканині. Олія насичує та пом’якшує шкіру, залишаючи приємний аромат. Також є нейтральна олія котра не має запаху.

Техніка балійського масажу має прямий контакт із тілом відвідувача, цей масаж досить легкий, на відміну від тайського традиційного масажу, при якому дія проводиться через тканину. Тут фахівець безпосередньо впливає на біологічно активні точки. Результат – повне розслаблення, почуття гармонії та підвищення настрою. Це варто спробувати хоча б раз, щоб зрозуміти усі переваги процедури, та відчуття які вас чекають після такого масажу. І це тільки одна з технік Балійських масажів яка є салоні масажів INSAY, про яку ми розповіли, слідкуйте за нашими новинами щоб дізнаватися про інші масажі з різних куточків світу.

Окрім якісного масажу в салоні масажу INSAY, кожен гість завжди отримує якісний сервіс та нашу гостинність:

 • сучасну та затишну атмосферу
 • якісний сервіс та комфорт
 • професійних майстрів з великим досвідом
 • чистоту та охайність
 • гарантію гарного настрою та самопочуття

Якщо вас цікавлять новини масажу та спа процедур, то пропонуємо також підписатися на нашу сторінку в Instagram, на якій ви зможете побачити відгуки наших гостей, косметику яку ми використовуємо під час процедур,  нові послуги та наших майстрів.

Поділитися:

Читайте також

Спа процедури та спа ритуали
Новини

Спа процедури та ритуали

Спа процедури та ритуали в Харкові Харків, місто з багатою культурною спадщиною та економічним потенціалом, знаходиться в епіцентрі розвитку сучасних

Докладніше »